بلاگ اینستاگرام

افزایش اینگیجمنت اینستاگرام با استراتژی جادویی در 6 گام

موفقیت در افزایش اینگیجمنت یک پست اینستاگرام، علاوه بر متن کپشن جذاب و عکس یا ویدیوی با کیفیت بالا، به داشتن یک استراتژی مطمئن وابسته است. یک استراتژی کارآمد برای تولید محتوا که در کمترین زمان، نرخ تعامل کاربران (Engagement) را به حداکثر رسانده و به هرچه بیشتر دیده شدن مطلب شما کمک کند.


افزایش اینگیجمنت با استراتژی جادویی دکتر مجیک 

در این مطلب قصد داریم استراتژی جادویی دکتر مجیک برای به حداکثر رساندن نرخ تعامل یا همان اینگیجمنت را معرفی کنیم. این استراتژی با افزایش اینگیجمنت در 60 دقیقه ابتدایی قرار دادن پست، کمک چشمگیری جهت ورود پست به اکسپلور اینستاگرام می‌کند.

این استراتژی در ۶ گام ۱۰ تا ۱۵ دقیقه‌ای به شما کمک می‌کند تعامل کاربر با پست جدید خود را به حداکثر برسانید. این استراتژی، پیش از ارسال پست تا پس از آن همراه شما خواهد بود.

استراتژی جادویی دکتر مجیک برای افزایش نرخ تعامل در اینستاگرام

گام اول: تعامل با هشتگ‌های مرتبط جدید

از پانزده دقیقه پیش از ارسال پست، هشتگ‌هایی که می‌خواهید در پست خود استفاده کنید و هشتگ‌های مرتبط با آن را در اینستاگرام سرچ کنید و از طریق لایک و کامنت گذاشتن زیر پست‌های دارای آن هشتگ با آنها تعامل کنید. خاطرتان باشد در این مرحله با پست‌هایی که در تب Recent قرار دارند تعامل کنید.

گام دوم: ارسال در زمان مناسب

بلافاصله بعد از گام اول، پست خود را در اینستاگرام منتشر کنید. در این مورد پیشنهاد می‌کنیم مقاله "بهترین زمان انتشار پست در اینستاگرام" در بلاگ دکتر مجیک را مطالعه نمایید.

گام سوم: پاسخ به دایرکت‌ها

به مدت پانزده دقیقه پس از ارسال پست، تمرکزتان را صرف جواب دادن به پیام‌های دایرکت و تعامل با فالوورها از طریق دایرکت کنید.

گام چهارم: تعامل با پیج‌های بزرگ

پس از پاسخ دادن به نقطه نظرات کاربران، مدت زمان ده دقیقه را صرف تعامل با پیج‌های بزرگ کنید. پست‌هایشان رو مرور کنید و از طریق درج لایک و کامنت و حتی ریپلای به کامنت کاربرانشان، نرخ تعامل خود را افزایش دهید.

گام پنجم: پاسخ به تمام کامنت‌ها

در این مرحله به پست خود مراجعه کنید و در مدت زمان ده دقیقه به همه‌ کامنت‌ها پاسخ دهید و کامنت آنها را نیز لایک کنید.

گام ششم: تعامل با هشتگ‌های مرتبط برتر

به مرحله اول بازگشته و اینبار با پست‌های دارای هشتگ مرتبط که در تب Top قرار دارند تعامل کنید.

پس از این ۶۰ دقیقه جادویی، کمی استراحت کنید و از اینستاگرام فاصله بگیرید. سپس به اینستاگرام بازگشته و استراتژی معمول خود را پیش بگیرید. در مطالب آینده استراتژی‌های کارآمد دیگری را معرفی خواهیم کرد.

نتیجه گیری: با هر نوع استراتژی که در پیش می‌گیرید باید به یاد داشته باشید که اینستاگرام از شما می‌خواهد محتوای با کیفیت تولید کنید و برای کاربران سودمند باشید و هیچوقت آنها را نادیده نگیرید.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا استراتژی مشخصی برای افزایش نرخ تعامل دارید؟ تجربیات ارزشمند خود را با ما در میان بگذارید.

5 / 4.50 ( از مجموع 4 رای )

نظر شما

نام(اجباری)
آدرس پست الکترونیکی(اجباری)
متن نظر شما(اجباری)
تصویر امنیتی(اجباری)
Processing...
Confirmed
Something's wrong!
We're on it
Error Occured

نصب اپلیکیشن دکتر مجیک

برای نصب، از منو سافاری گزینه Add to Home Screen را لمس نمایید.

555