خرید کامنت اینستاگرام

مجموع 25
خرید کامنت اینستاگرام

خرید کامنت اینستاگرام

مجموع 25

✅ شروع معمولا آنی و گاهی با تاخیر

✅ تضمین بازگشت وجه 

✅ درج توسط کاربران ایرانی

✅ بدون ریزش

✅ بدون نیاز به رمز اکانت اینستاگرام شما 

✅ متن کامنت تصادفی و رندوم  

شروع قیمت ها از:
70,000تومان
ویژگی‌های خرید کامنت اینستاگرام
💎کیفیت کامنت رندوم و دلخواه
💲قیمت کامنت شروع از 70 هزار تومان
⏳زمان انجام کاملا اتوماتیک پس از پرداخت
⏱ پشتیبانی 24 ساعت در 7 روز هفته
⭐ گارانتی ضمانت بازگشت وجه
🎯 نحوه ثبت سفارش خرید آنلاین از سایت

خرید کامنت ارزان و ایرانی

خرید کامنت ارزان و ایرانی با متن رندوم

اگه خوشت اومد کامنت بزار
این جمله را خیلی تو اینستاگرام دیدیم که افراد از فالوورهای خود می خواهند که در مورد پست شان نظر بدهند و تبادل نظر داشته باشند. کامنت هم مانند دیگر ویژگی های اینستاگرام نوعی تبادل نظر می باشد. کامنت زیاد را نشانه‌ یک پیج قدرتمند می‌دانند. این تبادل نظر (کامنت) گاهی متنی نیست و می تواند به صورت استیکر باشد. استیکرهای مختلفی وجود دارد که می توانید از انها استفاده کنید.

وقتی صحبت از کامنت ایرانی می‌کنیم یعنی افرادی که قرار است در زیر پست شما کامنت رندوم یا تصادفی درج نمایند، کاربران ایرانی‌ و دارای پروفایل حقیقی هستند و کامنت رندوم اینستاگرام به این صورت است که زیر پست مورد نظر اینستاگرام شما به تعداد کامنتی که سفارش می‌دهید متن تصادفی از جمله استیکرها یا جملات و کلمات مثبت دریافت می‌کنید.

 یقینا شما هم می‌خواهید تعداد فالوورهای بسیار زیادتان طبیعی به نظر برسند و اطمینان فالوورها به پیج و پستی که قرار می‌دهید افزایش پیدا کند، پس پیشنهاد می‌کنیم از سرویس افزایش کامنت ایرانی اینستاگرام دکتر مجیک استفاده نمایید. با افزایش کامنت‌های یک پست اطمینان کاربران به محصول، خدمات و یا حتی محتوای پیج شما بیشتر می‌شود و بازدهی فعالیت شما افزایش می‌یابد. کامنت‌ها از اکانت‌های با کیفیت و معتبر اعمال می‌شوند و از این بابت می‌توانید با خیال آسوده خرید نمایید.

در ضمن اگر قصد دارید هوشمندانه عمل کنید و کامنت‌هایی دریافت کنید که باب میل شما باشند تا بتوانید پاسخ هدفمند ارائه کنید و توجه دیگر کاربرانی که نظرات پست‌های شما را بررسی می‌کنند را جلب نمایید، خرید کامنت واقعی اینستاگرام با کاربران ایرانی را پیشنهاد می‌نماییم.

خرید کامنت  IGTV

خرید کامنت ایرانی IGTV با متن رندوم

وقتی صحبت از کامنت ایرانی می‌کنیم یعنی افرادی که قرار است در زیر ویدیو igtv شما کامنت تصادفی درج نمایند، کاربران واقعی ایرانی‌ و دارای پروفایل حقیقی هستند و افزایش کامنت رندوم اینستاگرام به این صورت است که زیر ویدیو مورد نظر شما به تعداد کامنتی که سفارش می‌دهید متن تصادفی از جمله استیکرها یا جملات و کلمات مثبت دریافت می‌کنید.

 اگر شما هم می‌خواهید تعداد فالوورهای بسیار زیادتان طبیعی به نظر برسند و اطمینان فالوورها به پیج و ویدیویی که در igtv قرار می‌دهید افزایش پیدا کند، پس پیشنهاد می‌کنیم از سرویس افزایش کامنت ارزان و ایرانی igtv دکتر مجیک استفاده نمایید. با افزایش کامنت‌های یک ویدیو تلویزیون اطمینان کاربران به محصول، خدمات و یا حتی محتوای پیج شما بیشتر می‌شود و بازدهی فعالیت شما افزایش می‌یابد.

خرید کامنت دلخواه

خرید کامنت دلخواه با کاربران حقیقی

وقتی صحبت از کامنت واقعی می‌کنیم یعنی افرادی که قرار است در زیر پست شما کامنت درج نمایند، کاربران ایرانی‌ با پروفایل حقیقی هستند.

شما ایرانی هستید و اغلب تمایل دارید در باکس مربوط به نظرات و کامنت‌های خود، کامنت توسط کاربران ایرانی با محتوای فارسی دریافت کنید. کامنت دلخواه یا سفارشی به این معنی است که خودتان کامنت‌ها را تولید و درج می‌کنید. البته اگر شما در فرم ثبت سفارش کامنت، متن‌های دلخواه خود را فارسی درج نمایید، همان متن فارسی را دریافت می‌کنید و اگر متن کامنت فینگیلیش یا انگلیسی یا استیکر و ... باشد نیز به طبع همان را عینا دریافت خواهید کرد.

راههای مختلفی برای افزایش کامنت وجود دارد مثال: شما می توانید با استفاده از چالش، مسابقه و یا پرسش و پاسخ کاربر را تشویق کنید تا برای شما کامنت بگذارد .
کامنت گذاشتن نشانه این است که افراد از محتوای شما خوششان امده است و تمایل دارند با نظر دادن به شما نزدیک تر شوند و همچنین به نوعی شما را برای محتواهای آینده پیجتان راهنمایی کنند.
در بعضی مواقع کامنت های نامناسب و حاشیه ای افراد می گذارند که مورد پسند شما نیست. ولی شما می توانید با خرید سرویس کامنت دلخواه به هدف خود برسید.

دکتر مجیک با ارائه این سرویس به شما این امکان را می‌دهد تا هوشمندانه عمل کنید. به این صورت که می‌توانید کامنت‌هایی با متن هدف‌دار ثبت کنید و سپس پاسخی زیرکانه برای آن ریپلای کنید. به این ترتیب پرسش و پاسخی که دلخواه شما است تا به نمایش درآید را صورت داده‌اید. اما این پایان کار نیست؛
اگر قصد تبلیغات در اینستاگرام را داشته باشید یا بخواهید آن نظر بیشتر از دیگر نظرات کاربران در معرض دید عموم قرار بگیرد تا به صورت غیر مستقیم اهداف خود را برای بازدیدکنندگان پست اینستاگرام نشر دهید، پیشنهاد می‌کنیم با خرید لایک کامنت اینستاگرام به این هدف مهم دست یابید.

لطفا به این مورد توجه داشته باشید که منشن (@) و هشتگ (#) از کامنت شما حذف خواهند شد. مثلا کامنت "#دکترمجیک" به صورت "دکترمجیک" ارسال خواهد شد. چرا که این درخواست باید توسط سرویس افزایش منشن هدفمند اینستاگرام صورت پذیرد.

کامنت سفارشی Reels چیست؟

کامنت سفارشی Reels اینستاگرام چیست؟

شما ایرانی هستید و طبیعتا تمایل دارید در باکس مربوط به نظرات ویدیو ریلز خود، کامنت توسط کاربران ایرانی با محتوای فارسی دریافت کنید. کامنت با متن دلخواه یا سفارشی به این معنی است که خودتان کامنت‌ها را وارد می‌کنید. البته شما در فرم ثبت سفارش کامنت، هرچه که درج نمایید، همان را عینا دریافت خواهید کرد.

وقتی صحبت از کامنت واقعی اینستاگرام می‌کنیم یعنی افرادی که قرار است در زیر پست reels شما کامنت درج نمایند، کاربرانی با پروفایل حقیقی هستند.

خرید کامنت واقعی IGTV با متن سفارشی یا دلخواه

وقتی صحبت از کامنت واقعی می‌کنیم یعنی افرادی که قرار است در زیر ویدیو igtv شما کامنت درج نمایند، کاربران ایرانی‌ با پروفایل حقیقی هستند.

شما ایرانی هستید و اغلب تمایل دارید در باکس مربوط به نظرات و کامنت‌های igtv خود، کامنت توسط کاربران ایرانی با محتوای فارسی دریافت کنید. کامنت دلخواه یا سفارشی به این معنی است که خودتان کامنت‌ها را درج می‌کنید. البته در فرم ثبت سفارش کامنت، متن‌های دلخواه خود را هرچه از جمله فارسی یا فینگیلیش یا انگلیسی یا استیکر و ... وارد کنید نیز به طبع همان را عینا دریافت خواهید کرد.

دکتر مجیک با ارائه این سرویس هدفمند به شما این امکان را می‌دهد تا زیرکانه عمل کنید. به این صورت که می‌توانید کامنت‌هایی با متن دلخواه ثبت نمایید و سپس پاسخی هوشمندانه برای آن ریپلای کنید. به این ترتیب پرسش و پاسخی که نمایشی و تبلیغاتی است را به نمایش در آورده‌اید.

ویژگی خرید کامنت مرتبط

ویژگی خرید کامنت مرتبط با پست شما

ما انسانها از تعریف ،تمجید و گاهی وقت ها از نقد کردن دیگران هم لذت می بریم. مطمننا خیلی براتون پیش امده که پست گذاشتید ولی از کسی کامنتی دریافت نکردید. قطعا برای بالا رفتن تعامل پیج تان دوست دارید کامنت های مختلفی داشته باشید ولی کامنت های مناسب با محتوایی که دارید نه کامنت های نامرتبط ،زیرا داشتن کامنت مرتبط باعث می شود افراد با شما ارتباط برقرار کنند و این باعث رشد پیج شما می شود.

کامنت گذاشتن یکی از ارکان مهم در افزایش تعاملات بین پیج و مخاطب است. در واقع افزایش کامنت پست، محبوبیت پست و محتوای آن را در برابر مخاطب بیان می‌کند. اکثر کاربران اینستاگرام، علاقمند به داشتن کامنت‌های واقعی از طرف مخاطبان حقیقی می‌باشند. در این راستا دکتر مجیک برای آسان نمودن این مسیر برای کاربران اینستاگرام سرویس‌های مجزا و متفاوتی برای ثبت کامنت ارائه داده است.

سرویس‌های کامنت دلخواه و کامنت رندوم پیش‌تر به مشتریان ارائه شده است که توضیح هرکدام در قسمت مربوط به آن سرویس درج شده است، اما در سرویس جدید تحت عنوان کامنت مرتبط، سعی بر آن شده که علاوه بر اینکه تمام خدمات مربوط به کامنت دلخواه ایرانی حفظ شود، در زمان صرف شده مشتری صرفه جویی شده و نوشتن کامنت با توجه به محتوای پست مورد نظر، به واحد فنی و پشتیبانی دکتر مجیک محول گردد. در این حالت، کاربر تنها با ثبت سفارش می‌تواند از کامنت‌های ایرانی با کیفیت و مثبت مرتبط با پست خود بهره‌مند شود.

سرویس‌های دیگری برای افزایش تعامل کاربر وجود دارد. حتی با استفاده از سرویس افزایش لایک یک کامنت، می‌توانید کامنت‌هایی که به نظرتان جذاب‌تر است را لایک کنید تا بالاتر از سایر کامنت‌ها و در دید عموم قرار بگیرد.


 

سوالات متداول و پرتکرار

سوالاتی که ممکن است ک خرید کامنت اینستاگرام از سایت دکتر مجیک برایتان پیش بیاید.

سفارش کامنت شما پس از خرید به صورت آنی در سرور ثبت می‌شود و بسته به تعداد کامنت‌ها، در طی مدت زمان اعلام شده در توضیحات سرویس اعمال می‌شود.

بله حتما. سرویس افزایش کامنت ایرانی دلخواه این امکان را به شما می‌دهد تا متن کامنت‌ها را خودتان بنویسید تا توسط کاربران ایرانی در زیر پست شما درج شوند.

بله با افتخار. اگر به هر دلیلی نمی‌توانید متن دلخواه خود را بنویسید، سرویس افزایش کامنت ایرانی مخصوص به شما پیشنهاد می‌شود.

متن کامنت‌ها را در هنگام خرید و در فرم ثبت سفارش برای ما میفرستید.

خیر. مجاز به استفاده از علامت های @ و # برای منشن کردن یا هشتگ زدن نمی‌باشید.

پیغام خطا به این دلیل است که متن هر کامنت حداکثر می‌تواند 40 کاراکتر باشد.

بله. حتما قبل از ثبت سفارش پیج مربوطه را از حالت خصوصی یا همان private به حالت عمومی یا همان public درآورید و تا پایان انجام سفارش وضعیت آن را تغییر ندهید. (این شرط برای اعمال تمامی سفارشات صدق می‌کند)

خیر. به هیچ عنوان تحت هیچ شرایطی رمز عبور خود را در اختیار شخص، سایت و یا شرکتی قرار ندهید.

  • لطفاً تا زمانی که سفارش قبلی در حال انجام است، برای همان پست کامنت خریداری نکنید.
  • پیج شما باید تا زمان تکمیل سفارش عمومی باشد.
  • پست شما نباید حذف یا آرشیو شود.
  • کامنت پست شما باید برای عموم باز باشد.

4.88

25 مجموع
5
92%
4
4%
3
4%
2
0%
1
0%
asumangroup.m | جمعه ۱۴۰۲/۰۲/۰۱

من کامنت میخوام برای پستام


asumangroup.m | جمعه ۱۴۰۲/۰۲/۰۱

چرا کامن ندارید


پاسخ به: @asumangroup.m
(مدیر) دکتر مجیک | سه شنبه ۱۴۰۲/۰۵/۱۰

انواع کامنت رندوم و دلخواه و مرتبط با پست شما موجود هست


Ramtin | شنبه ۱۴۰۱/۰۸/۱۴

چرا کامنت ناموجود هست


پاسخ به: @Ramtin
(مدیر) دکتر مجیک | چهارشنبه ۱۴۰۲/۰۱/۱۶

موجود شد قربانت شوم


شایان کهنسال | دوشنبه ۱۴۰۱/۰۵/۳۱

کیفیت اکانت هایی که کامنت میزارن واقعا مناسبه


پاسخ به: @شایان کهنسال
(مدیر) دکتر مجیک | سه شنبه ۱۴۰۱/۰۶/۱۵

درود دوست گرامی. ما در مجموعه دکتر مجیک همیشه تلاش میکنیم بهترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت ارائه کنیم.


عيار | دوشنبه ۱۴۰۰/۰۲/۲۰

به نظرم واسه پيج هايي كه محصولات مربوط به خانومها هست خيلي ضايع است كه پيج هاي با نام اقايون كامنت بزارم همش


پاسخ به: @عيار
(مدیر) دکتر مجیک | یکشنبه ۱۴۰۰/۰۲/۲۶

نظر شما کاملا درسته ولی متاسفانه در حال حاضر شرایط تفکیک جنیست وجود ندارد ولی در تلاشیم به این خواسته شما برسیم.


شبنم ابراهیمی | یکشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۰۵

کامنت دلخواه برای جذب فالوور خیلی کاربردی بود و تاثیر گذاشت چون من متن هامو هدفمند به شما میدن تا اعمال کنین


پاسخ به: @شبنم ابراهیمی
(مدیر) دکتر مجیک | یکشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۰۵

بله کاملا درست فرمایش کردید. توسط کامنت ایرانی با متن دلخواه براحتی می‌توانید توجه دیگران را جلب نمایید.


شبنم ابراهیمی | یکشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۰۵

خیلی خوشحالم با شما کار میکنم تیم شما بهترینه


پاسخ به: @شبنم ابراهیمی
(مدیر) دکتر مجیک | یکشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۰۵

باعث افتخار ماست در خدمت شما عزیزان و همراهان همیشگی باشیم.


شبنم ابراهیمی | یکشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۰۵

میتونیم دوستامونو تگ کنیم؟


پاسخ به: @شبنم ابراهیمی
(مدیر) دکتر مجیک | یکشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۰۵

خیر تگ یا منشن افراد دلخواه با این سرویس انجام نمی‌شود. برای این منظور باید سرویس منشن تهیه نمایید.


شبنم ابراهیمی | یکشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۰۵

چه کامنتهایی میزارن؟


پاسخ به: @شبنم ابراهیمی
(مدیر) دکتر مجیک | یکشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۰۵

عمده این کامنت‌ها دارای متن‌های مثبت و تعریفی و با انرژی هستند.


شبنم ابراهیمی | یکشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۸

سلام من این محصول خریدم کیفیت اکانت ها عالی بود ولی سرعت اعمال معمولی بود


پاسخ به: @شبنم ابراهیمی
(مدیر) دکتر مجیک | دوشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۹

درود بر شما، متشکریم از خرید شما. سرعت اعمال سرویس‌ها متفاوت است و بسته به حجم و تعداد سفارشات در حال انجام طبق بازه زمانی اعلام شده در مشخصات فنی اعمال خواهد شد.


مبین پاداشی | پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۵

آیا متن کامنت های رندوم مرتبط با پست هستن؟ یا ممکن هست بی ارتباط با موضوع هم باشند؟


پاسخ به: @مبین پاداشی
(مدیر) دکتر مجیک | پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۵

از آنجا که گفته شده "رندوم" بنابراین متن‌ها بصورت تصادفی اعمال خواهند شد ولی در حد امکان سعی می‌شود جملات نسبتا مناسبی انتخاب شود. چنانچه قصد دارید کامنت خریداری شده مرتبط با موضوع پست باشد می‌توانید از سرویس کامنت دلخواه ایرانی استفاده نمایید و متن نظرات دست نوشته خود شما باشد


لطفا صبر کنید...