خرید ایمپرشن و ریچ اینستاگرام

مجموع 32
خرید ایمپرشن و ریچ اینستاگرام

خرید ایمپرشن و ریچ اینستاگرام

مجموع 32

✅ مخصوص پیج‌های بیزینس 

✅ این سرویس برای IGTV و Reels هم اعمال می‌شود

✅ اعمال معمولا فوری

✅ بدون نیاز به رمز اکانت اینستاگرام شما 

✅ حفظ حریم خصوصی شما

✅ تضمین بازگشت وجه

✅ شروع بین 0 تا 6 ساعت 

 

شروع قیمت ها از:
1,050تومان
ویژگی‌های خرید ایمپرشن و ریچ اینستاگرام
💎کیفیت ایمپرشن و ریچ 100% واقعی
💲قیمت ایمپرشن و ریچ شروع از 1250 تومان
⏳زمان انجام کاملا اتوماتیک پس از پرداخت
⏱ پشتیبانی 24 ساعت در 7 روز هفته
⭐ گارانتی ضمانت بازگشت وجه
🎯 نحوه ثبت سفارش خرید آنلاین از سایت

تفاوت ایمپرشن و ریچ در اینستاگرام چیست؟

تفاوت ایمپرشن و ریچ چیست

ایمپرشن و ریچ هر دو به معنای بازدید در اینستاگرام هستند. اما تنها صفحاتی که بیزینس پروفایل باشند آمار این دو را منتشر می‌سازند. بنابراین اگر تابحال پروفایل تجاری نداشته‌اید، حتما با مطالعه مقاله "آموزش تبدیل اکانت اینستاگرام به بیزینس پروفایل" شاهد آمارها و جزییات بیشتری در قسمت insight پست اینستاگرام خود باشید

کسانی که در اینستاگرام فعالیت می کنند باید از تعاملاتی که دارند اطلاعات داشته باشند و این مهم در قسمت اینسایت پست وجود دارد. آمار کاملا مشخص است که چقدر مخاطبان تعامل با پست داشته اند.
افزایش ایمپرشن و ریچ تاثیر بسیاری در رشد بیزینس یا هر نوع فعالیتی که دارید می شود.
یکی از راههای افزایش ایمپرشن و ریچ افزایش تعامل یا اینگیجمت است با مخاطبان می باشد زیرا به الگوریتم اینستاگرام کمک می کند تا پست شما در اکسپلور دیده شود.

ریچ (Reach): به معنای تعداد افرادی(اکانت‌هایی) است که از پست شما دیدن کرده‌اند. در واقع در این جا منظور اکانت‌های واحد می‌باشد. مثلا اگر یک اکانت چندین بار از پست شما بازدید کرده است مقدار ریچ همان یکبار در نظر گرفته می‌شود.
ایمپرشن (impression): به تعداد بازدیدهایی که از پست شما می‌شود ایمپرشن می‌گویند. برخلاف ریچ هر بار که کاربر از پست شما بازدید می‌کند یک ایمپرشن به پست شما اضافه می‌شود. مثلا اگر یک کاربر 100 بار از پست شما بازدید داشته باشد، ایمپرشن پست شما 100 بار اضافه خواهد شد.

خرید ایمپرشن و ریچ در اینستاگرام چه اهمیتی دارد؟

می‌دانید که برای ورود پست شما به اکسپلور، باید مورد توجه مخاطبان و فالوورها قرار بگیرید. برای اینکه پست شما وارد اکسپلور شود معیار مهمتری علاوه بر لایک و ویو، ایمپرشن و ریچ است. به همین دلیل اکثر پیج‌های بیزنسی سعی در بالا بردن ایمپرشن و ریچ دارند. هرچه تعداد ریچ و ایمپرشن پست شما بییشتر باشد یعنی پست شما توسط مخاطبان مورد توجه قرار گرفته است و این تضمینی برای ورود به اکسپلور خواهد بود.

همانطور که گفته شد هر دو پارامتر جزییات بازدید پست اینستاگرام هستند اما با این وجود یک فرق بین ایمپرشن و ریچ وجود دارد که آنها را از هم متمایز می‌کند. معنی ریچ در اینستاگرام تعداد اکانت‌ها یا کاربرانی است که پست شما را مشاهده می‌کنند؛ یعنی اگر یک کاربر حتی ۱۰ بار از یک پست بازدید کند، 1 بار بازدید یا 1 ریچ برای آن پست در نظر گرفته می‌شود. اما ایمپرشن چیست؟
ایمپرشن یعنی تعداد دفعاتی که یک پست دیده می‌شود؛ بنابراین اگر یک کاربر 10 بار از یک پست بازدید کند، تعداد ایمپرشن آن پست توسط کاربر 10 عدد است.

دکتر مجیک با ارائه سرویس افزایش ایمپرشن و ریچ به کاربران کمک می‌کند تا تلاش‌ها و فعالیت مداوم آنها به ثمر بنشیند و راه ورود پست به اکسپلور اینستاگرام تسهیل شود. با افزایش بازدید اینستاگرام برای ریچ و ایمپرشن تجربه‌ای متفاوت در زمینه تولید محتوای اینستاگرام احساس خواهید کرد.


 

سوالات متداول و پرتکرار

سوالاتی که ممکن است حین خرید بازدید لایو اینستاگرام از سایت دکتر مجیک برایتان پیش بیاید.

خدمات پیج بیزنس از جمله ویو، ایمپرشن، ریچ، بدون‌شک درصد احتمال ورود پست شما به اکسپلور اینستاگرام را افزایش خواهند داد

سفارش ویو، ایمپرشن، ریچ پس از خرید به صورت آنی در سرور ثبت می‌شود و بسته به تعداد بازدید خواسته شده، در طی مدت زمان اعلام شده در توضیحات سرویس اعمال می‌شود.

سرور ایمپرشن دکتر مجیک به صورت ترکیبی از هر چهار متد ورودیِ خانه (Home)، پروفایل (Profile)، هشتگ (Hashtag) و سایر (Other) استفاده می‌کند.

بله میتوانید. سرویس ایمپرشن ریچ روی پست ‌های غیربیزینسی هم اعمال می‌شود. اما پیج‌های بیزنس فقط از زمان تجاری شدن به بعد قادر به نمایش آمار آن هستند.

ویو سرویس مجزایی است. در صورتی که میخواهید ویو هم افزایش پیدا کند، سرویس ویو، ایمپرشن، ریچ سفارش دهید.

خیر. به هیچ عنوان تحت هیچ شرایطی رمز عبور خود را در اختیار شخص، سایت و یا شرکتی قرار ندهید.

همیشه 1% احتمال بروز مشکل فنی وجود دارد، اما جای نگرانی نیست. جهت درخواست بازگشت وجه یا اعمال دوباره، درصورت اعمال نشدن بازدیدها، پس از 15 دقیقه از شروع لایو، روی دکمه Live بزنید تا زمان لایو و تعداد بازدیدها نمایش داده شود. سپس یک اسکرین شات تهیه و به پشتیبانی ارسال کنید تا ما بتوانیم در خدمتتان باشیم. در غیر اینصورت نمیتوانیم پیگیری کنیم.

بله. حتما قبل از ثبت سفارش پیج مربوطه را از حالت خصوصی یا همان private به حالت عمومی یا همان public درآورید و تا پایان انجام سفارش وضعیت آن را تغییر ندهید. (این شرط برای اعمال تمامی سفارشات صدق می‌کند)

سرویس‌های ایرانی در عنوان آن با عبارت ایرانی مشخص شده اند. اگر در عنوان سرویس عبارت ایرانی وجود ندارد یعنی ایرانی نیست و توسط اکانت‌های بین المللی انجام می‌شود.

  • لطفاً تا زمانی که سفارش قبلی در حال انجام است، برای همان پست ایمپرشن و ریچ خریداری نکنید.
  • پیج شما باید تا زمان تکمیل سفارش عمومی باشد.
  • پست شما نباید حذف یا آرشیو شود.

4.91

32 مجموع
5
91%
4
9%
3
0%
2
0%
1
0%
لطفا صبر کنید...