آشنایی با مجموعه دکتر مجیک

این صفحه به شما کمک می‌کند وارد خانه دکتر مجیک شوید و ارتباط عمیق‌تری با ما حاصل نمایید. به این صورت که دلیل نام‌گذاری و ویژگی‌های ما را مورد بررسی قرار می‌دهید، از اهداف و دیگر پروژه‌های در حال انجام و پیش رو مطلع خواهید شد و با تیم دکتر مجیک کاملا آشنا می‌شوید. سایت دکتر مجیک در سال 1396 به صورت رسمی جهت ارائه خدمات شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام، تلگرام، تیک‌تاک و ... شروع به کار کرد. دکتر مجیک توسط متخصصین و کارشناسانی مجرب با سابقه کاری بیش از 10 سال در حوزه تجارت الکترونیک شامل زمینه‌های طراحی و توسعه سایت و اپلیکیشن‌ها و ربات‌ها و همچنین دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی و برندینگ ایجاد شده است.

درباره ما

چرا دکتر مجیک؟

ما در دکتر مجیک مشاوره و خدمات ارائه می‌کنیم و این هدف در جهت رسیدن به آمال و آرزوهای شماست. از داشتن یک برند تجاری معتبر گرفته تا سلبریتی شدن در شبکه‌های اجتماعی، و این مهم تنها با هدایت و راهنمایی مشاوری دست یافتنی می‌شود که بارها این راه را رفته و تجربه کرده باشد تا بتواند برای هر مراجعه کننده‌ای نسخه‌ای اختصاصی بنویسد چرا که در این دنیای مجازی فقط یک جادو نیاز دارید تا به موفقیت برسید.

مروری بر ویژگی‌های دکتر مجیک:

بدون شک اولین درخواستی که از یک مجموعه دارید این است که تمام لحظات در کنار شما، پاسخگوی سوالات و حلال مشکلات شما باشند. خوشبختانه تیم پشتیبانی دکتر مجیک کاملا نسبت به انجام این وظیفه آگاهی دارند.

شما به آسانی می‌توانید در صورت نارضایتی از خدمات ارائه شده با ارسال پیام به بخش مالی در پشتیبانی و ذکر دلیل (اعم از مغایرت در سرویس دریافتی یا تاخیر در زمان تحویل مقرر یا انصراف از اعمال سرویس‌‌های معلق) درخواست عودت وجه دهید.

کارشناسان دکتر مجیک با داشتن تجربیات ارزشمند در سال‌های متمادی و با بکارگیری از بروزترین متد برندینگ در تمامی زمینه‌ها همیشه همراه شما هستند تا به آنچه که می‌خواهید برسید.

با خیال راحت پرداخت کنید. دکتر مجیک با 12 سال سابقه نزد درگاه پرداخت زرین پال به شما این اطمینان را می‌دهد که هر زمان از شبانه روز بتوانید پرداخت خود را نهایی کنید.

دکتر مجیک با استفاده از این تکنولوژی اقدام به فراخوانی صفحات شبکه‌های اجتماعی هنگام ثبت سفارش نموده تا تجربه‌ای لذتبخش برای شما به ارمغان آورد و از اشتباهات احتمالی کاربران جلوگیری کند.

هر هفته یکی از محصولات دکتر مجیک با تعرفه ویژه خدمت کاربران ارائه می‌گردد.

با طراحی جدید سایت دکتر مجیک و تبدیل شدن آن به یک اپلیکیشن تحت وب (PWA) و ارائه یک رابط کاربری فوق‌العاده، شما همراهان عزیز می‌توانید به سادگی از تمام قابلیت‌های این مجموعه استفاده نمایید.

اگر جستجو کرده باشید فقط در دکتر مجیک تمام محصولات و خدمات شبکه‌های اجتماعی را یکجا خواهید یافت. دلیل آن ساده است. از آنجایی که این مرجع در ایران اولین ارائه دهنده خدمات سوشال مدیا بوده و فقط به توانایی‌های خود نیز وابسته است، از این رو سایر همکاران را تحت پوشش خود قرار داده و در زمینه فروش بعضی از محصولات با آنان همکاری گسترده دارد.

+

500000

مشتری فعال

+

10

سال

سابقه کار

+

700000

خرید موفق

+

9

میلیون

لایک تحویل داده شده

اهداف دکتر مجیک در سال جاری

پروژه‌های درحال انجام شامل توسعه طراحی وبسایت و اپلیکیشن‌های دکتر مجیک، ارائه دیگر سرویس‌ها با قابلیت ایرانی بودن اکانت‌ها، آماده سازی اولین کتابخانه شبکه‌های اجتماعی، معرفی فرصت‌های شغلی و دعوت به همکاری و ... است. امیدواریم با پیشنهادات شما در این خانواده، شاهد رشد و پیشرفت هرچه بیشتر شما خوبان و عزیزان باشیم.

تعداد مشتریان ما

نمودار رشد تعداد مشتریان ما

لطفا صبر کنید...