خرید ممبر تلگرام

مجموع 26
خرید ممبر تلگرام

خرید ممبر تلگرام

مجموع 26

✅ احتمال ریزش

✅ شروع بین 0 تا 3 ساعت

✅ اعمال بین 0 تا 6 ساعت   

✅ بدون نیاز به رمز اکانت اینستاگرام شما 

✅ حفظ حریم خصوصی شما 

✅ تضمین بازگشت وجه 

شروع قیمت ها از:
5,500تومان
ویژگی‌های خرید ممبر تلگرام
💎کیفیت ممبر مخلوطی از اکانت‌های فیک و غیرفعال
💲قیمت ممبر شروع از 5500 تومان
⏳زمان انجام کاملا اتوماتیک پس از پرداخت
⏱ پشتیبانی 24 ساعت در 7 روز هفته
⭐ گارانتی ضمانت بازگشت وجه
🎯 نحوه ثبت سفارش خرید آنلاین از سایت

دلیل خرید ممبر تلگرام چیست؟

 

دیگر هیچ شکی نیست که تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی در دنیاست و در رده‌بندی سه شبکه برتر از لحاظ کاربر در ایران قرار دارد، به طوری که در ایران بیش از ۴۰ میلیون نصب گرفت! این روزها تلگرام فقط جنبه سرگرمی ندارد، بلکه به ابزاری برای کسب درآمد و بازاریابی آنلاین تبدیل شده است. افراد زیادی در تلگرام، کانال یا گروه‌هایی تشکیل می‌دهند و با افزایش ممبرهای آن به درآمدزایی می‌رسند. پس تلگرام علاوه بر منبعی برای کسب درآمد به منبعی برای معرفی خدمات، سرویس‌ها و محصولات تبلیغ دهندگان هم تبدیل شده است.

جالب است بدانید هزاران نفر درآمد میلیونی از تلگرام دارند! اما برای داشتن یک درآمد عالی از تلگرام چه ملاک‌هایی مهم است؟
خب شاید قابل حدس باشد، افزایش ممبر تلگرام یکی از مهمترین ملاک‌ها برای رونق گرفتن کانال یا گروه است به طوری که هر چقدر تعداد اعضا بیشتر باشد، درآمد و اعتبار و… آن کانال یا گروه بیشتر می‌شود. افزایش ممبر گروه تلگرام هدف اصلی و دغدغه هر ادمینی محسوب می‌شود به گونه‌ای که با افزایش ممبرهای تلگرام، شانس شما برای جذب آگهی یا تبلیغات و کسب درآمد از تلگرام هم بیشتر می‌شود. بنابراین افزایش ممبر تلگرام برای شما یک برد خواهد بود اما سوال اساسی و مهم اینجاست که:

چرا باید تعداد اعضا را در تلگرام با خرید ممبر فیک افزایش دهیم؟

این روزها در حال انتقال به دنیای دیجیتال و فضای مجازی هستیم و کسب و کارها هم رو به سوی آنلاین شدن هستند و به این منظور در شبکه‌های اجتماعی شروع به فعالیت می‌کنند تا از غافله عقب نمانند. افراد برای جذب ممبر، دست به تبلیغات هزینه‌بر می‌زنند تا بتوانند کسب وکار خود را گسترش دهند.

یکی از راهکارهای افزایش ممبر در تلگرام تبادل با کانال‌های دیگر می‌باشد. شما با افزایش ممبر فیک در کانال خود می‌توانید با کانال‌هایی که ممبر زیادی دارند تبادل کنید و روزانه خود را به اعضای بسیاری از کانال‌های تبادل شده معرفی کنید. علاوه بر این، از لحاظ روانشناسی در تلگرام، کابران فقط به تعداد ممبر عضو شده در کانال برای پیوستن به کانال توجه می‌کنند و هر چقدر هم که مطالب شما مفید و مناسب و پرمحتوا باشد به اندازه تعداد ممبر کانال، موثر و مفید نمی‌باشد و کاربر را برای پیوستن به کانال ترغیب نمی‌کند.

پس برای داشتن یک کانال خوب و کسب درآمد از تلگرام با ارائه محصولات، خدمات و یا درآمد از راه تبلیغات، نیازمند داشتن یک کانال با تعداد اعضای بالا می‌باشید.

خرید ممبر تلگرام

همه ممبرهای ما حساب‌های واقعی هستند و در حالت امن اضافه می‌شوند، بنابراین نگران مسدود شدن کانال یا گروه شما توسط کاربران نباشید. ممبرهای آفلاین، غیرفعال هستند و کانال شما را گزارش نمی‌دهند و ممبر‌های آنلاین، فعال هستند و بنا به صلاحدید خود به آن می‌پیوندند. ما پایگاه داده بسیاری برای افزودن ممبر فیک داریم.

خرید ممبر فیک تلگرام

منظور از ممبر فیک تلگرام، ممبری است که اکانت واقعی نیست و توسط ربات اضافه می‌شود نه انسان. این طرح، بسیار ارزان است و برای کانال‌ها و گروه‌های تجاری تلگرام ضرری ندارد. خرید ممبرهای فیک تلگرام را به جای اینکه بتوانید ممبر تلگرام آنلاین (دائمی و مطمئن) خریداری کنید، با قیمت ارزان پیشنهاد نمی کنیم. کاهش ممبر فیک تلگرام بین 50 تا 75 درصد است. و این به این دلیل است که تلگرام هر چند وقت یکبار ممبرهای آفلاین و غیرفعال (فیک) را حذف می‌کند. اما نرخ افت برای ممبرهای آنلاین (حساب واقعی = آخرین بار مدتی پیش دیده شده است) بین 5٪ تا 15٪ است که نرخ بسیار خوبی است.

خرید ممبر کانال تلگرام

کانال‌ها برای پخش پیام‌های مختلف در بین کاربران متفاوت که اشتراک کانال شما را دارند ساخته شده‌اند. اما با گذشت زمان مردم زیاده روی کردند و اکنون می توانید ممبرها و کانال های مختلف تلگرام را خریداری کنید تا بتوانید اشتراک های بیشتری برای خود داشته باشید. سرویس های مختلفی وجود دارند که می توانند محیط خرید ممبرها و اشتراک های مختلف تلگرام را در اختیار شما قرار دهند. این می تواند بین بسیاری از امکاناتی که مردم می خواهند برای خود داشته باشند تفاوت داشته باشد. مانند ممبرهایی که باید دنبال شوند، اهدافی برای اطمینان از اینکه این گروه سنی شما را دنبال می کند یا اشتراک های بیشتری از این گروه سنی دارید، چیزی است که اکنون می توانید از طریق سرویس های مختلف هدف قرار دهید. وب سایت ها یا برنامه های زیادی وجود دارند که به شما امکان می دهند برای کانال های خود عضو یا ممبر بخرید. شما می توانید انواع مختلفی از ممبرها را داشته باشید که می توانید به صورت زیر بخوانید:

 1. ممبرهای ساکت (کسانی که در محیط کانال شما فعالیتی ندارند)
 2. ممبرهای واقعی (افرادی که شما را به طور واقعی فالو کرده اند و از طریق محیط و محتوای کانالتان با شما تعامل دارند)
 3.  ممبرهای هدف (گروه سنی که می توانید برای کانال خود هدف قرار دهید)

شما می توانید برای اشتراک کانال خود از وب سایت های مختلفی بازدید کنید و می توانید برای کانال خود دنبال کننده و ممبر بخرید. می‌توانید از وب‌سایت آن‌ها دیدن کنید تا بسته‌هایی را که آنها ارائه می‌دهند، ببینید تا بتوانید خودتان در مورد همه سرویس هایی که به شما ارائه می دهند تصمیم بگیرید. نه تنها ممبر، بلکه می‌توانید رأی‌ها، ویو پست و... را همچنین در کانال خود داشته باشید تا ممبر را افزایش دهید و از نظر بسیاری مشهور شوید.


خرید ممبر گروه تلگرام

این بسته ممبر گروه تلگرام فیک می باشد.

مانند سایر گروه‌های اجتماعی، پذیرش گروه تلگرام با تعداد کل ممبرها اندازه‌گیری می‌شود، به عنوان مثال، اگر گروهی در تلگرام تعداد مناسبی از «ممبر گروه تلگرام» داشته باشد ، می‌تواند به عنوان پیشرفت آن گروه در نظر گرفته شود. سایت خرید لایک برای افزایش اعضای گروه تلگرام، طرح های خدمات تضمینی ایمن و رضایتمندی را معرفی کرده است تا این روند را برای مشتریان آسان کند. اکثر ادمین های گروه تلگرام سعی در تعامل با مشتریان بالقوه دارند و خرید ممبر گروه تلگرام یکی از بهترین راه حل هاست.

ممبر فیک تلگرام

اگر قصد دارید کانال شما تعداد ممبرهای زیادی داشته باشد بدون اینکه در آینده کاهش پیدا کند، ارزان ترین راه برای شما ممبر فیک است. این اعضا توسط شماره های مجازی (غیر واقعی) ایجاد شده و کاملا فیک هستند. بنابراین هیچ فعالیتی در کانال شما انجام نمی دهند. مزیت ممبر فیک این است که معمولاً نمی‌روند، مگر اینکه سیستم تلگرام شروع به شناسایی آنها به عنوان کاربران منفعل و حذف آنها کند. نکات دیگری که باید در نظر داشت:

 • اعضای اضافه شده واقعی و تعاملی نیستند.
 • اعضای فیک از طریق شماره های مجازی ساخته می شوند.
 • با توجه به اینکه اعضای شما کاملا نامعتبر هستند، پست های شما بازدیدی نخواهند داشت.
 • خرید ممبر برای کسانی مناسب است که فقط در نگاه اول می خواهند تعداد اعضای زیادی داشته باشند.
 • خرید ممبر فیک ارزان ترین راه برای افزایش اعضای کانال تلگرام است.

ممبر واقعی تلگرام

این کاربران با تصمیم خود عضو کانال شما خواهند شد. اما چگونه؟ اپلیکیشن های اندرویدی مختلفی وجود دارند که کاربران زیادی دارند. پس از خرید ممبر اجباری، این اپلیکیشن ها درخواست خود را به گوشی کاربران خود ارسال می کنند و در هنگام معرفی کانال شما، درخواست عضویت می کنند. برای جذب 1000 عضو برای کانال خود، هزاران کاربر باید از تبلیغ شما در برنامه ها بازدید کنند. تعداد زیادی از این افراد وجود دارند که کانال شما را بررسی می کنند و پس از آن، آن را ترک می کنند. بنابراین شما می توانید میزان بازدید بسیار بالایی را به خصوص برای آخرین پست های خود انتظار داشته باشید.

 • اعضا با انتخاب خود به کانال شما ملحق خواهند شد.
 • اعضای اختیاری معمولاً بیشتر با کانال شما تعامل دارند و مرتباً از آن بازدید می کنند.
 • معمولا پست های آخر کانال شما بیشتر از پست های اولیه دیده می شود.
 • اعضای اضافه شده به کانال شما هم واقعی هستند و هم به کانال شما علاقه مند هستند.

روش‌های تضمینی به منظور افزایش ممبر واقعی تلگرام

افزایش ممبر تلگرام با تولید محتوای مناسب
اولین مسئله‌ای که می‌تواند به شدت در افزایش ممبر کانال شما موثر باشد، این مسئله است که محتوای مناسب با نیازها و علایق کاربران تولید کنید. هرچه محتوای شما بروزتر، جذاب‌تر و کاربرپسندتر باشد، اعضای بیشتری در کانال یا گروهتان عضو می‌شوند. پس همیشه سعی کنید هدف اصلی کانال تلگرام خود را از نظر محتوا مشخص نمایید و بهترین زمینه یا زمینه‌های ممکن را انتخاب کنید. این مسئله می‌تواند به شدت در افزایش ممبر کانال تاثیرگذار باشد.
یکی دیگر از نکاتی که می‌تواند به افزایش ممبر کانال کمک کند و با نوع محتوای تولیدی شما هم ارتباط دارد این است که نباید موضوع محتوای تولیدی خود را تغییر دهید. سعی کنید از همان ابتدای کار بهترین موضوع ممکن را انتخاب کنید. در آینده و با گسترش فعالیت خود می‌توانید شاخه‌های جدیدی را به این موضوع اضافه کنید، اما هیچوقت موضوع اصلی کانال خود را تغییر ندهید.

افزایش ممبر کانال با ساخت کانال عمومی
از آنجایی که فقط کانال‌های عمومی تلگرام در جستجو قابل مشاهده هستند و سازنده آن‌ها می‌تواند نام مورد نظرش را در لینک دعوت آن ضمیمه کند، یکی از اصلی‌ترین شروط افزایش ممبر کانال تلگرام این است که آن کانال عمومی یا Public باشد.
اگر کانالی دارید که خصوصی است و تا حدی آن را به موفقیت رسانده‌اید، نگران نباشید. تلگرام این امکان را فراهم می‌کند تا بتوانید کانال خصوصی خود را به کانال عمومی تبدیل کنید.

افزایش ممبر کانال با عضو کردن 200 ممبر ابتدایی
زمانی که شما در حال ساخت یک کانال تلگرام هستید، می‌توانید در همان ابتدای کار حداکثر تا 200 ممبر یا عضو را از لیست مخاطبین گوشی خود در کانال اضافه کنید. این مسئله یک مزیت عالی برایتان محسوب می‌شود که باید تلاش کنید از آن نهایت استفاده را ببرید. پس در همان اولین قدم به فکر افزایش ممبر کانال باشید و تا می‌توانید عضو از مخاطبین خود به آن اضافه نمایید.

افزایش ممبر تلگرام با انتخاب نام و لینک مناسب
نام کانال شما و عبارتی که در انتهای لینک دعوت آن نوشته می‌شود هم می‌تواند نقش بسیار مهمی در افزایش ممبر داشته باشد. مطمئنا اگر نام و لینکی را انتخاب کنید که راحت‌تر در ذهن کاربران باقی بماند، شانس شما برای افزایش ممبر هم افزایش پیدا می‌کند.

افزایش ممبر تلگرام با درج آدرس کانال زیر هر پست
سعی کنید در زیر هر پستی که در کانال خود منتشر می‌کنید، لینک عضویت یا ورود به آن را هم ضمیمه نمایید. این مسئله به شدت در افزایش ممبر تلگرام موثر است. با انجام این کار زمانی که پست‌های شما توسط سایر کاربران فوروارد شده و به دست کاربران دیگر برسد، آن‌ها هم از طریق این لینک می‌توانند به کانالتان اضافه شوند.

افزایش ممبر کانال با بهبود ظاهر پست‌‌ها
این مسئله یک کار زمان‌بر است، اما مطمئن باشید که بازده بسیار عالی برایتان به ارمغان خواهد آورد. سعی کنید تا حد ممکن پست‌های کانال خود را با ظاهری زیبا منتشر سازید. برای مثال از دکمه‌های شیشه‌ای استفاده کنید.

افزایش ممبر تلگرام با تبادل لینک
تبادل لینک هم از دیگر روش‌های بسیار موثری است که می‌توانید برای افزایش ممبر از آن استفاده کنید. برای مثال تصور کنید که دوستتان هم مانند شما یک کانال یا گروه دارد. در این شرایط انتشار لینک دعوت گروه یا کانال شما در گروه یا کانال او مطمئنا می‌تواند یکی از بهترین روش‌های افزایش ممبر تلگرام باشد.

افزایش ممبر تلگرام با تبلیغ و آگهی
شما می‌توانید با استفاده از تبلیغات مختلف هم تعداد عضوهای کانال یا گروه تلگرام خود را افزایش دهید. این کار اگرچه کمی هزینه بردار خواهد بود، اما از روش‌های بسیار موثر موجود برای افزایش ممبر تلگرام محسوب می‌شود. برای انجام این کار فقط محدود به تبلیغ در سایر کانال‌ها و گروه‌های تلگرام نخواهید بود، بلکه می‌توانید از سایت‌های اینترنتی مختلف هم برای انجام این عمل استفاده کنید.

افزایش ممبر تلگرام با تعامل ادمین و اعضاء
همیشه سعی کنید که کانال یا گروه تلگرام خود را به گونه‌ای بسازید که اعضای آن بتوانند هر زمان که تمایل داشتند با شما ارتباط برقرار کنند و نظرات و پیشنهادات خود را ارائه نمایند. این کار هم از جمله مسائلی است که در حفظ و نگهداری اعضا بسیار موثر خواهد بود و به طور غیرمستقیم منجر به افزایش ممبر تلگرام می‌شود.

افزایش ممبر تلگرام با ایجاد مسابقه و اهدای جوایز
این روش یکی از موثرترین روش‌ها یا ترفندهای افزایش ممبر کانال و گروه‌های تلگرام است. سعی کنید هر چند وقت یک بار مسابقه‌ای را در گروه یا کانال خود برگزار کنید و به برنده مسابقه جایزه‌ای را اهدا کنید. لزومی ندارد که این جایزه حتما یک جایزه میلیونی باشد! بلکه اهدای یک جایزه چند هزار تومانی مثل فلش مموری و غیره هم می‌تواند منجر به جلب رضایت کاربران و افزایش اعضای کانال یا گروهتان شود.


 

سوالات متداول و پرتکرار

سوالاتی که ممکن است حین خرید ممبر تلگرام از سایت دکتر مجیک برایتان پیش بیاید.

قطعا پاسخ این پرسش مثبت است. زمانی که شما از کانال خام و صفر ممبر، کار خود را شروع کنید، کمتر کاربری حاضر به عضو شدن در کانال شما می‌شود و به سختی آمار کانال‌تان افزایش پیدا می‌کند. اما وقتی کانال شما چند هزار ممبر داشته باشد، کاربر با دیدن کانال شما قطعا تمایل بسیار بیشتری به عضو شدن نشان می‌دهد، در نتیجه کسب و کار شما رونق بسیار بیشتری پبدا خواهد کرد.

سفارش ممبر تلگرام پس از خرید به صورت آنی در سرور ثبت می‌شود و بسته به نوع ممبر انتخابی و تعداد آن، در طی مدت زمان اعلام شده در توضیحات سرویس اعمال می‌شود.

بسته به نوع ممبر انتخابی، آیدی یا لینک کانال (گروه) مورد نیاز است که در حین ثبت سفارش از شما خواسته می‌شود.

بله. در صورتی که قصد خرید ممبر کانال (گروه) عمومی دارید باید کانال یا گروه خود را از حالت خصوصی یا (private) به حالت عمومی (public) درآورید و تا پایان انجام سفارش وضعیت آن را تغییر ندهید. اما در مورد گروه خصوصی، در صورتی که تمایل به عمومی کردن آن ندارید، می‌توانید از سرویس ممبر گروه خصوصی استفاده کنید.

خیر. به هیچ عنوان تحت هیچ شرایطی دسترسی به تلگرام‌تان یا رمز عبور خود را در اختیار شخص یا سایت و شرکتی قرار ندهید.

میزان ریزش هر سرویس در توضیحات آن سرویس نوشته شده است.

سرویس‌های ایرانی در عنوان آن با عبارت ایرانی مشخص شده اند. اگر در عنوان سرویس عبارت ایرانی وجود نداشته باشد یعنی ایرانی نیست و توسط اکانت‌های بین المللی انجام می‌شود.

برای تمامی این سرویس‌ها، اکانت‌ها ممکن است واقعی و حتی فعال هم باشند ولی صاحبین این اکانت‌ها، شخصا و با میل باطنی خود در کانال یا گروه شما عضو نشده اند. تمامی این فرایندها توسط سرورهایی انجام می‌شود که این اکانت‌ها درون آن عضو هستند. از نگاه دکتر مجیک، هر عملی که به اختیار کاربر نباشد و به قصد رسیدن به اهداف دیگر از روی اجبار صورت بگیرد، واقعی نیست.

 • لطفاً تا زمانی که سفارش قبلی در حال انجام است، برای همان پیج ممبر خریداری نکنید.
 • پیج شما باید تا زمان تکمیل سفارش عمومی باشد.
 • نام کاربری نباید تغییر کند.

4.96

26 مجموع
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
مبین پاداش | شنبه ۱۴۰۱/۰۲/۱۰

ممبر اجباری ممبر واقعی هست؟
یعنی اکانت واقعی که چت میکنند


پاسخ به: @مبین پاداش
(مدیر) دکتر مجیک | یکشنبه ۱۴۰۱/۰۲/۱۱

نه به هیچ عنوان سرویس واقعی نمیتواند خرید و فروش بشود. لطفا به دنبال خرید ممبر یا فالور واقعی نباشید چرا که به نتیجه نخواهید رسید


مرجان | یکشنبه ۱۴۰۱/۰۱/۰۷

سلام من یک سوال داشتم
اداجباری روی آیدی های اصلی انجام میشه درسته؟
من سفارش ثبت کردم 90% آیدی های فیک وارد کانالم شد
چرا؟؟؟!!!!


مرجان | یکشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۱۴

سلام چرا ممبر فیک تلگرام ناموجود هست؟...


پاسخ به: @مرجان
(مدیر) دکتر مجیک | دوشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۱۵

سلام سرور در حال بروزرسانی است و پس از آپدیت این بخش فعال و موجود خواهد شد


سما اکبری | سه شنبه ۱۴۰۰/۰۷/۱۳

من زدم هنوز نیومده منتظر بمونم ؟؟


پاسخ به: @سما اکبری
(مدیر) دکتر مجیک | دوشنبه ۱۴۰۰/۰۷/۱۹

بله بغیر از افزایش بازدیدها که معمولا آنی هستند مابقی خذمات نیاز به زمان پیش بینی شده ای دارند که در مشخصات فنی سرویس نوشته شده است


محمد | دوشنبه ۱۴۰۰/۰۵/۰۴

همه چی عالی ولی یک مشکلی هست ریزشش خیلی خیلی بالای لطفا رسیدگی بکنید من ۱۵۰۰ تا عضو برای تلگرام زدم ۶۰۰ تاش مونده بازم ممنون


پاسخ به: @محمد
(مدیر) دکتر مجیک | دوشنبه ۱۴۰۰/۰۵/۰۴

سپاس از لطف شما. بله حق با شماست ولی اگر به مشخصات فنی این سرویس دقت کنید میبینید که در حال حاضر مقدار ریزش برابر 50 درصد ذکر شده است. تلاشمان اینست که سرویسی با ریزش حداقلی داشته باشیم


شبنم ابراهیمی | چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۰۱

وقتی گروه خصوصی و بسته باشه چطور اضافه میشن؟


پاسخ به: @شبنم ابراهیمی
(مدیر) دکتر مجیک | چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۰۱

ممنون از سوال بجای شما. همانطور که در مشخصات فنی ذکر شده باید ادد مببر گروه فعال باشد


شبنم ابراهیمی | پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۵

ممبر اد اجباری میخوام


پاسخ به: @شبنم ابراهیمی
(مدیر) دکتر مجیک | پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۵

وارد بخش محصولات مرتبط شوید سرویس افزایش ممبر اد اجباری تلگرام فعال و در خدمت شماست


مبین پاداشی | پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۵

درود
حداکثر چه تعداد میتونم برای یک کانال سفارش بدم؟


پاسخ به: @مبین پاداشی
(مدیر) دکتر مجیک | پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۵

با مراجعه به مشخصات فنی می‌توانید از حداکثر ظرفیت برای ثبت سفارش هریک از محصولات را مطلع شوید


مبین پاداش | چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۱/۲۰

مرسی واقعا بدردم خورد


پاسخ به: @مبین پاداش
(مدیر) دکتر مجیک | شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۰

خواهش می‌کنیم و خوشحالیم تونستیم در خدمت شما باشیم


لطفا صبر کنید...