دکتر مجیک

قابلیت ترجمه متن در استوری اینستاگرام افزوده شد

اینستاگرام دارای قابلیت‌های زیادی جهت ایجاد محیطی راحت و جذاب برای کاربر می‌باشد و مدام در حال افزایش ویژگی جدید به برنامه خود می‌‌‌‌‌باشد. یکی از ویژگی‌های جدیدی که اخیرا اضافه کرده است قابلیت ترجمه متن در استوری اینستاگرام می‌باشد. در ادامه به توضیح این قابلیت پرداخته شده است.


ترجمه متن در استوری

اینستاگرام که به عنوان یکی از محبوب‌ترین و پرکاربرترین شبکه اجتماعی شناخته شده است، همیشه این احتمال را می‌داده که کاربران در مناطق مختلف دنیا با زبان‌های مختلف نتوانند یکسری از زبان‌ها را درک و ترجمه کنند لذا جدیدا این قابلیت به استوری اینستاگرام اضافه شد که کاربران بتوانند با هر زبانی متوجه محتوا و نوشته‌های موجود در استوری به زبان‌های بیگانه باشند.

از سال 2016 اینستاگرام قابلیت ترجمه متن‌ها را به پست و کپشن خود اضافه کرده بود و کاربران انگلیسی زبان می‌توانستند زبان‌های موجود در کپشن را که برایشان بیگانه بود به زبان انگلیسی ترجمه و درک کنند. اما این قابلیت جدیدا به استوری اینستاگرام اضافه شده است و به بیش از 90 زبان دنیا قابل ترجمه است.

قابلیت ترجمه متن در استوری

در گذشته، افرادی که مطالب استوری را مشاهده می‌کردند و متوجه وجود متن‌هایی که به غیر از زبان اصلی در آن‌ بود می‌شدند، باید متن را در جایی یادداشت کرده و برنامه را می‌بستند و پس از ترجمه متوجه محتوای موجود در استوری می‌شدند. اما با ارائه قابلیت جدید، اینستاگرام به صورت خودکار متوجه وجود زبان خارجی در استوری شده و کاربر فقط کافی است بر روی اعلان "مشاهده ترجمه" در قسمت بالا سمت چپ، زیر آیدی اینستاگرام خود ضربه بزند تا متن را به زبان مادری خود مشاهده کند. این قابلیت در حال حاضر در کل دنیا در دسترس است.

در حال حاضر این قابلیت برای صدا فعال نشده است و از اینستاگرام بعید نیست که در آینده‌ای نزدیک قابلیت ترجمه صدا را بتواند به پلتفرم خود اضافه کند. ارائه ترجمه استوری یک گام بزرگ برای جذب بیشتر کاربر می‌باشد. همچنین کاربران از ویژگی ترجمه خودکار اینستاگرام جهت رفع محدودیت‌های زبان خود می‌توانند به خوبی بهره ببرند.

به نظر شما این ویژگی به کارتان می‌آید؟

5 / 3.75 ( از مجموع 4 رای )

محصولات مرتبط در دکتر مجیک

نظر شما

نام(اجباری)
آدرس پست الکترونیکی(اجباری)
متن نظر شما(اجباری)
تصویر امنیتی(اجباری)
Processing...
Confirmed
Something's wrong!
We're on it
Error Occured

نصب اپلیکیشن دکتر مجیک

برای نصب، از منو سافاری گزینه Add to Home Screen را لمس نمایید.

555