ارائه پیشنهاد شگفت انگیز

دکتر مجیک نویسنده : به روزرسانی: 21 آبان 1398 | 16:40 زمان مورد نیاز برای مطالعه: /images/blog/Amazing-Friday-Mag.jpg
(2 رای‌ها)

دکتر مجیک در این بخش به ارائه پیشنهادهای ویژه با قیمت‌های استثنایی می‌پردازد. تخفیف‌های ویژه، ارائه پیشنهادهای خاص و منحصر به فرد یکی از اهداف دکتر مجیک در این قسمت است. پیشنهادها برای افرادی که علاقمند به استفاده از سرویس‌های دکترمجیک هستند بسیار هیجان‌انگیز خواهد بود.

Amazing Friday Mag

 

 باشگاه مشتریان - 10% تخفیف همیشگی ویژه کاربران

دکتر مجیک در راستای ارائه تخفیفات ویژه به همراهان همیشگی خود و با هدف افزایش سطح رضایتمندی کاربران خود، در این طرح 10 درصد از کل مبلغ سفارش را به‌صورت اعتبار مالی در پنل کاربر شارژ می‌نماید، این اعتبار برای پرداخت صورتحساب‌های آتی کاربر قابل استفاده می‌باشد.

 

باشگاه مشتریان

 

 آخر هفته‌های شاد - تا 50% تخفیف مناسبتی

 با دنبال کردن صفحات اجتماعی دکتر مجیک در اینستاگرام و تلگرام از تخفیفات مناسبتی ویژه‌ای بهره‌مند می‌شوید. در این طرح هربار کد تخفیف‌های ویژه به صورت محدود و اتفاقی از طریق شبکه های اجتماعی دکتر مجیک عرضه خواهند شد که می توانید با دنبال کردن ما آن‌ها را به دست آورید، آخر هفته های شاد ما را از دست ندهید.

 

کد تخفیف

 

پیشنهاد طلایی هفته - فرصت طلایی

هر هفته یکی از سرویس های دکتر مجیک به صورت پیشنهاد طلایی با قیمت استثنائی ارائه می شود. شما می توانید از بخش پیشنهاد طلایی این سرویس را دنبال و تهیه کنید.

 

 پیشنهاد طلایی هفته

 

 همکاری در فروش - 10% پورسانت ثابت

 همکاری در فروش قابلیتی است که به هر فرد اجازه می دهد با معرفی دکتر مجیک به دوستان و آشنایان خود سهمی را به عنوان اعتبار از فروش سرویس ها به حساب خود تخصیص دهد. در این روش کاربر پس از عضویت در دکتر مجیک می تواند سیستم همکاری در فروش خود را از طریق پنل کاربری فعال نماید و با استفاده از لینک اختصاصیش، دوستانش را به دکتر مجیک دعوت نماید. 10 درصد از مبالغی که افراد معرفی شده توسط کاربر پرداخت می نمایند به عنوان پورسانت به حساب اعتباری کاربر تعلق می گیرد. این اعتبار برای پرداخت صورتحساب‌های آتی کاربر قابل استفاده می‌باشد.

 

بیشتر بخوانیم : چگونه از سیستم همکاری در فروش دکتر مجیک استفاده نماییم؟| آموزش همکاری در فروش

 

 هدیه ویژه شات کردن دکتر مجیک در اینستاگرام

شما می توانید با شات و تگ کردن دکتر مجیک در اینستاگرام به مدت زمان 24 ساعت، به صورت پست یا استوری، از ما هدیه بگیرید! برای این منظور حتما بعد از گذشت 20 ساعت به ما در دایرکت اینستاگرام با آیدی  _drmagic.ir_  پیام دهید و هدیه خود را دریافت کنید.

 

تعداد فالوور پیج شما هدیه
بیشتر از 100 هزار فالوور 5 هزار ویو ویدیو
بیشتر از 70 هزار فالوور
4 هزار ویو ویدیو
بیشتر از 50 هزار فالوور
3 هزار ویو ویدیو
بیشتر از 25 هزار فالوور
2 هزار ویو ویدیو
بیشتر از 10 هزار فالوور
هزار ویو ویدیو
زیر 10 هزار فالوور
تا هزار ویو ویدیو

 

 عیب‌مان را به ما بگویید، حسن ما را به دیگران

 با ارائه بازخورد به دکتر مجیک هدیه بگیرید!

شما می توانید با ارائه هر گونه پیشنهاد یا انتقاد و همچنین پیدا کردن و ارائه اشکالات فنی یا امنیتی در دکتر مجیک، هدیه بگیرید. لطفا پیام های خود را به بخش پشتیبانی ما ارسال نمایید، حتی گزارش خطاهای تایپی نیز بدون هدیه باقی نمی مانند.

نوع گزارش هدیه
آسیب‌پذیری جدی 10 هزار ویو ویدیو
هرگونه آسیب‌پذیری 7 هزار ویو ویدیو
ایراد جدی 5 هزار ویو ویدیو
ایراد عادی 4 هزار ویو ویدیو
ایراد ریز / پیشنهاد بهینه‌سازی 3 هزار ویو ویدیو
انتقادات و پیشنهادات مهم 2 هزار ویو ویدیو
هر گونه بازخورد مفید هزار ویو ویدیو