پنل اینستاگرام چیست؟

 

قبل از خواندن آموزش در صورت نیاز می توانید معرفی کسب و کار اینترنتی با پنل نمایندگی دکتر مجیک را بخوانید

 

شروع آموزش:

پنل نمایندگی بسیار کاربر پسند ساده و کارا می باشد.

قدم صفر: برای وارد شدن به پنل نمایندگی دکتر مجیک باید وارد آدرس: http://panel.drmagic.ir  شوید


 

11 vorod

قدم نخست: بعد از وارد شدن به آدرس پنل، شما با صفحه ای به صورت بالا مواجه خواهید شد.

در این مرحله شما باید روی گزینه  ( ثبت نام ) کلیک کنید.

 

 


 

22 sabt

قدم دوم:  در این مرحله  برای استفاده از پنل باید ثبت نام کنید.

به ترتیب نام، آدرس ایمیل و شماره تلفن خود را وارد میکنید (شماره تلفن جهت تایید پیامکی روشن و در دسترس باشد) و در ادامه  رمز دلخواه خود را وارد کنید و سپس بخش کپشا گوگل را تیک بزنید و در نهایت روی گزینه (ثبت نام) کلیک کنید.

بعد از این مرحله شما مستقیما وارد پنل خواهید شد،ثبت نام یکبار انجام میشود و شما در ادامه با وارد کردن ایمیل و رمز خود وارد پنل خواهید شد.

 

 


33 karbari

قدم سوم: در این مرحله شما در صفحه نخست پنل قرار دارید. صفحه ای ک مشاهده می کنید صفحه (سفارش جدید) می باشد.

این صفحه دارای 5 کادر مجزا می باشد.در این صفحه شما میتوانید از کادر(سرویس) سرویس های پنل نمایندگی دکتر مجیک را از قبیل فالو، لایک، بازدید ویدیو، بازدید استوری، بازدید لایو، ایمپریشن، کامنت و ...  مشاهده کنید.

بعد از انتخاب یک گزینه از بخش (سرویس) حالا  از قسمت (پکیج) شما میتوانید پیشنهادات مختلفی از یک سرویس از قبیل قیمت برمبنای هر 1000 عدد، ظرفیت سرور و... مشاهده کنید و از بخش(توضیحات) اطلاعات کاملتری را نسبت به پکیجی که انتخاب کردید مطالعه کنید تا سرور مناسب با نیاز خود را انتخاب کنید.(در این مورد میتوانید از پشتیان پنل جهت اشنایی با سرورای های مورد نظرتون مشاوره بگیرید)

شما در این مرحله به دلیل عدم شارژ امکان درج سفارشات را ندارید.

در قسمت ابی رنگ، راست تصویر بالا مقدار موجودی شارژ شما به صورت تومان و دلار نمایش داده می شود: برای شارژ پنل میتوانید با کلیک بر روی قسمت ابی رنگ و یا  از گزینه (افزودن وجه) نوار کناری سمت راست استفاده نمایید.

 

 


44 dargah

قدم چهارم: پس از کلیک روی گزینه (افزودن وجه) شما به صفحه به مانند تصویر بالا منتقل شده و باید با استفاده از درگاه پرداخت سایت دکتر مجیک پنل خود را شارژ کنید. روی گزینه (اقدام کن) کلیک کنید تا به صفحه بعد منتقل شوید.برای شارژ پنل با کارت های عضو شتاب  روی درگاه zarinpal و شارژ پنل به دلار روی گزینه perfect money کلیک نمایید.

 

 

 

 


55 zarinpal

قدم پنجم: حداقل مبلغ شارژ پنل معادل تومانی 5 دلار می باشد (هر دلار دکترمجیک در حال حاضر 10 تومان می باشد). مبلغ مد نظر خود را به تومان بنویسید و روی گزینه (پرداخت) کلیک کنید.سپس به درگاه پرداخت بانک منتقل می شوید. بعد از تکمیل خرید مجدد به پنل باز میگردید و پنل شما شارژ شده می باشد.

 

 

 


77 viwe video

قدم ششم: بعد از شارژ پنل به صفحه اصلی پنل و یا (سفارش جدید) باز گردید. شما از این صفحه میتوانید یک سفارش ثبت کنید.

برای ثبت سفارش شما باید مراحل زیر را انجام دهید.

  1.  در این بخش شما با استفاده از کادر (سرویس) نوع سرویس مد نظر خودت را انتخاب کنید. برای مثال ما (بازدید ویدیو) را انتخاب کرده ایم و میخواهیم سرویس بازدید ویدیو ثبت کنیم.
  2. از بخش (پکیج) یکی از سرور ها را با توجه به ظرفیت و قیمت بر مبنای هر 1000 عدد، سرعت اعمال،کیفیت مد نظر انتخاب کنید.
  3. از بخش (توضیحات) اطلاعات جامع هر پکیج را بررسی (مدت زمان شروع و اعمال سرویس، حداقل تعداد جهت اعمال و ...)  انتخاب کنید.
  4. در بخش (لینک) در صورتی که سفارش فالو، بازدید استوری، بازدید لایو، ایمپریشن می باشد باید ID پیج اینستاگرام را وارد کنید. و در صورتی که لایک پست، کامنت و یا بازدید پست ویدیویی می باشد باید لینک پست را قرار دهید.
  5. از بخش (تعداد) تعدادی که از محصول مد نظرتون شما می باشد را وارد می کنید. برای مثال 500 بازدید ویدیو. در بخش زیرین کادر(تعداد) دو مقدار (حداقل)و (ماکزیمم) میبینید ک حداقل و حداکثر تعدادی می باشد که در بخش (تعداد) می توانید برای یک سفارش وارد کنید.
  6. سپس روی گزینه (ایجاد سفارش) کلیک کنید. در نهایت سفارش ثبت میشود.

شاید خواندن توضیحات بدون کار با پنل به صورت همزمان کمی پیچیده باشد. درواقع در هنگام کار با پنل به سادگی می توانید یک سفارش را درج کنید.


 

نکات قابل توجه

بعد از ثبت یک سفارش شما میتوانید از قسمت (تاریخچه سفارشات) در منوسمت راست،هر سفارش را که در کدام مرحله قرار دارد بررسی کنید.

سفارش بعد از ثبت به ترتیب از حالت های زیر قرار میگیرد 

Pending - در لیست انجام
In Progress - در حال انجام
Compelete - انجام شده


 

نکات، باید ها و نباید ها برای ثبت سفارش

قیمت های درج شده در مقابل هر (پکیج) به تومان و بر مبنای هر 1000 عدد می باشد.

به هیچ وجه بعد از ثبت یک سفارش تا قبل مرحله Completed  نباید مجدد از همان نوع سرویس برای همان پست سفارش مجدد ثبت کنید.

پیج مورد نظر نباید Private باشد. نباید در هنگام اعمال سفارش پیج Private شود.

نباید ایدی پیج در هنگام اعمال سفارش تغییر پیدا کند.

بعد از ثبت سفارش لایک، بازدید پست، و یا بازدید استوری نباید آن پست حذف شود.

سفارش برای سرویس افزایش بازدید لایو پس از شروع لایو باید ثبت شود و پس از ثبت سفارش بازدید لایو نباید تحت هیچ شرایط لایو End شود. در صورت قطع شدن لایو، بازدید ها در لایو بعدی وارد نخواهند شد.

در وارد کردن لینک و یا ID دقت بفرمایید. برای ثبت سفارش سرویس های مربوط به پست مثل بازدید ویدیو ، لایک ، کامنت، ایمپرشن ها... لینک پست و برای سرویس های استوری،لایو،فالور و ... ID بدون @ نیاز است.


 

پشتیبانی پنل چگونه است؟

  • پنل نمایندگی دارای سیستم اختصاصی پشتیبانی و تیکت دهی و کریسپ و تلگرام  مخصوص نمایندگان می باشد  "بعد از ورد به پنل از بخش Support  میتوانید تیکت های خود را درج و پاسخ آن را دریافت کنید ویا از طریق گفتگوی انلاین پنل اقدام کنید.
  • و همچنین استفاده از تماس تلفنی و تلگرامی  01142219905 - 09018253135
  • سیستم تیکت دهی در پرتال دکتر مجیک با آدرس http://portal.drmagic.ir/index.php

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید