پنل اینستاگرام چیست؟

دکتر مجیک نویسنده : به روزرسانی: 20 مرداد 1399 | 11:07 زمان مورد نیاز برای مطالعه: 5 دقیقه
(4 رای‌ها)

پنل اینستاگرام دکتر مجیک بسیار کاربر پسند، ساده و کاربردی می‌ باشد.

 قبل از خواندن آموزش، در صورت نیاز می توانید معرفی کسب و کار اینترنتی با پنل اینستاگرام دکتر مجیک را مطالعه نمایید.

شروع آموزش:

قدم صفر: برای وارد شدن به پنل نمایندگی دکتر مجیک باید وارد آدرس: https://panel.drmagic.ir  شوید


 قدم نخست: بعد از وارد شدن به آدرس پنل، شما با صفحه‌ای به صورت زیر مواجه خواهید شد.

در این مرحله شما باید روی گزینه  ( ثبت نام ) کلیک کنید.

11 vorod 


 قدم دوم: در این مرحله برای استفاده از پنل باید ثبت نام کنید.

به ترتیب نام، آدرس ایمیل و شماره تلفن خود را وارد کنید (شماره تلفن جهت تایید پیامکی روشن و در دسترس باشد) و در ادامه رمز دلخواه خود را وارد کنید و سپس بخش کپشا گوگل را تیک بزنید و در نهایت روی گزینه (ثبت نام) کلیک کنید.

22 sabt

بعد از این مرحله شما مستقیما وارد پنل خواهید شد. ثبت نام یکبار انجام می‌شود و شما از آن پس با وارد کردن ایمیل و رمز عبور خود وارد پنل خواهید شد.


قدم سوم: در این مرحله شما در صفحه نخست پنل قرار دارید. صفحه‌ای که مشاهده می‌کنید صفحه (سفارش جدید) می باشد.

این صفحه دارای 5 کادر مجزا می‌باشد. در این صفحه شما می‌توانید از کادر(سرویس) سرویس‌های پنل اینستاگرام دکتر مجیک را از قبیل فالوور، لایک، بازدید ویدیو، بازدید استوری، بازدید لایو، ایمپریشن، کامنت و ...  مشاهده کنید.

بعد از انتخاب یک گزینه از بخش (سرویس) حالا  از قسمت (پکیج) شما می‌توانید پیشنهادات مختلفی از یک سرویس از قبیل قیمت برمبنای هر 1000 عدد، انواع سرور و... مشاهده نمایید و از بخش(توضیحات) اطلاعات دقیق و کامل‌تری را نسبت به پکیجی که انتخاب کردید بدست آورید تا سرور مناسب با نیاز خود را انتخاب کنید.(در این مورد می‌توانید از پشتیبان پنل جهت آشنایی با سرورهای مورد نظرتان مشاوره بگیرید)

33 karbari

شما در این مرحله به دلیل عدم موجودی در اعتبار، امکان درج سفارش را ندارید.

در قسمت سبز رنگ وسط تصویر، مقدار موجودی اعتبار شما به صورت تومان نمایش داده شده است. برای شارژ پنل می‌توانید با کلیک بر روی قسمت سبز رنگ یا از گزینه (افزودن وجه) در کادر کناری سمت راست استفاده نمایید.


قدم چهارم: پس از کلیک روی گزینه (افزودن وجه) شما به صفحه‌ای مانند تصویر زیر منتقل شده و باید با استفاده از درگاه پرداخت زرین پال سایت دکتر مجیک پنل خود را شارژ کنید.

روی گزینه (اقدام کن) کلیک کنید تا به صفحه بعد منتقل شوید. برای شارژ پنل با کارت‌های عضو شتاب روی درگاه zarinpal و شارژ پنل به دلار روی گزینه perfect money کلیک نمایید.

44 dargah


قدم پنجم: حداقل مبلغ مورد نیاز برای شارژ پنل 100 هزار تومان می‌باشد (البته شما می‌توانید بدون هیچ محدودیت حداقلی در سقف پرداخت، سفارشات خود را از سایت و اپلیکیشن دکتر مجیک ثبت نمایید). مبلغ مد نظر خود را به تومان بنویسید و روی گزینه (پرداخت) کلیک کنید. سپس به درگاه پرداخت بانک منتقل می‌شوید. بعد از تکمیل فرایند خرید مجدد به پنل باز می‌گردید و پنل شما شارژ شده است.

55 zarinpal


قدم ششم: پس از شارژ پنل به صفحه اصلی پنل و یا (سفارش جدید) باز گردید. شما در این صفحه می‌توانید سفارشات خود را ثبت کنید.

77 viwe video

برای ثبت سفارش شما باید مراحل زیر را انجام دهید.

  1.  در این بخش با استفاده از کادر (سرویس) نوع سرویس مد نظر خود را انتخاب کنید. برای مثال ما (بازدید ویدیو) را انتخاب کرده ایم و می‌خواهیم سرویس بازدید ویدیو ثبت کنیم.
  2. از بخش (پکیج) یکی از سرورها را با توجه به ظرفیت و قیمت بر مبنای هر 1000 عدد، سرعت اعمال، کیفیت مد نظر انتخاب کنید.
  3. از بخش (توضیحات) اطلاعات جامع هر پکیج (مدت زمان اعمال سرویس، حداقل و حداکثر تعداد جهت اعمال و ...)  را بررسی و با دقت بخوانید و انتخاب نمایید.
  4. در بخش (لینک) در صورتی که سفارش فالوور، بازدید و رای استوری، بازدید لایو، ممبر تلگرام دارید باید ID پیج اینستاگرام را وارد کنید. اما برای لایک پست، کامنت یا بازدید پست ویدیویی و در مجموع برای محصولات مرتبط به پست باید لینک پست را قرار دهید.
  5. از بخش (تعداد) تعداد درخواستی خود را برای محصول مورد نظر وارد می‌کنید. برای مثال 500 بازدید ویدیو. در بخش زیرین کادر(تعداد) دو مقدار (حداقل) و (حداکثر) مشاهده می‌کنید که حداقل و حداکثر تعدادی است که در بخش (تعداد) باید برای یک سفارش وارد کنید.
  6. سپس روی گزینه (ایجاد سفارش) کلیک کنید. در نهایت سفارش ثبت می‌شود.
  7. پس از آن سفارش به صورت اتومات و بدون امکان تغییر، کنسل یا اصلاح در حال پردازش درون سرور قرار می‌گیرد و باید طبق زمان اعلام شده در قسمت توضیحات محصول منتظر بمانید تا اعمال شود.

چگونگی روند اعمال سفارش

پس از ثبت یک سفارش شما می‌توانید از قسمت (تاریخچه سفارشات) در منو سمت راست، هر کدام از سفارشات را بررسی کنید که در کدام مرحله قرار دارد.

سفارش بعد از ثبت به ترتیب در حالت‌های زیر قرار می‌گیرد:

Pending - در لیست انجام
In Progress - در حال انجام
Completed - انجام شده


نکات، باید ها و نباید ها برای ثبت سفارش

قیمت‌های درج شده در مقابل هر (پکیج) به تومان و بر مبنای هر 1000 عدد هستند.

به هیچ وجه بعد از ثبت یک سفارش تا قبل مرحله Completed  نباید مجدد از همان نوع سرویس برای همان پست سفارش مجدد ثبت کنید.

پیج مورد نظر نباید Private باشد. نباید در هنگام اعمال سفارش پیج Private شود.

نباید ID پیج در هنگام اعمال سفارش تغییر پیدا کند.

بعد از ثبت سفارش لایک، بازدید پست، و یا بازدید استوری نباید آن پست حذف شود.

سفارش برای سرویس افزایش بازدید لایو در پنل باید پس از شروع لایو ثبت شود و پس از ثبت سفارش بازدید لایو نباید تحت هیچ شرایط لایو End شود. در صورت قطع شدن لایو، بازدیدها در لایو بعدی وارد نخواهند شد.

در وارد کردن لینک و یا ID دقت بفرمایید. برای ثبت سفارش سرویس‌های مربوط به پست مثل بازدید ویدیو ، لایک ، کامنت، ایمپرشن و ... لینک پست و برای سرویس‌های استوری، لایو، فالوور و ... ID بدون @ نیاز است.

متن کامل قوانین دکتر مجیک در بخش ارتباط با ما سایت آمده است. خرید شما به منزله خواندن و پذیرفتن تمام شرایط و قوانین ماست.


پشتیبانی پنل چگونه است؟

  • پنل اینستاگرام دکتر مجیک دارای سیستم اختصاصی پشتیبانی و مشاوره آنلاین پیش از ثبت سفارش می‌باشد. پس از ورود به پنل در بخش پشتیبانی می‌توانید تیکت‌های خود را درج و پاسخ آن را دریافت کنید و یا اگر نیاز به مشاوره دارید از طریق گفتگوی آنلاین پنل اقدام کنید.
  • همچنین شماره تماس ما جهت مشاوره و راهنمایی:  01142260596

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها  

0 # faraz 1399-04-09 21:34
قیمتای خود پنلش 10 برابر جاهای دیگس !
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # دکتر مجیک 1399-04-22 22:11
سپاسگزار از نظر شما لطفا با ذکر مثال فقط یک نمونه بیاورید تا دوستان دیگه هم استفاده کنند
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن