دکتر مجیک

آموزش حذف اکانت تلگرام – حذف اکانت Telegram

تلگرام | telegram

09 مرداد 1400

دقیقه

در صورتی که علاقه‌ای به استفاده از تلگرام ندارید و قصد دارید اکانت خود را به صورت دائمی دیلیت کنید در این مقاله به شما حذف اکانت تلگرام را آموزش می‌دهیم.


تلگرام جزء قدرتمند ترین برنامه های چت و پیام رسان برای تمامی سیستم عامل ها از جلمه اندروید، iOS، ویندوز فون و ویندوز است که با تمرکز بر روی دو فاکتور سرعت و امنیت بالا طراحی شده است. اما در صورتی که علاقه ای به استفاده از تلگرام ندارید یا قصد دارید یک اکانت جدید در تلگرام بسازید، می بایست اکانت تلگرام خود را حذف کنید.

توجه که با دیلیت کردن حساب خود تمام چت ها و گروه ها برای خود شما پاک می شود. همچنین تمام چت های شما در برنامه پاک خواهد شد. در صورتی که شما از برنامه lOG OUT کنید و مجدد وارد برنامه شوید هیچ چت یا گروهی پاک نخواهد شد.

 حذف اکانت تلگرام

گام اول :  برای حذف اکانت تلگرام باید ابتدا به سایت رسمی این برنامه مراجعه کنید. برای همین منظور روی لینک زیر کلیک کنید.

 گام دوم: پس از اینکه با استفاده از لینکی که در مرحله اول این آموزش به شما داده شد، به سایت حذف اکانت telegram مراجعه کردید. لازم است که شماره موبایلتان (همان شماره ای که میخواهید تلگرامش را حذف نمایید) را به همراه +۹۸، در قسمت Your Phone Number وارد کرده و سپس روی Next ضربه بزنید.

به عنوان مثال : 9891000000+

دیلیت اکانت تلگرام

گام سوم : اکنون اگر مرحله بالا را درست انجام داده باشید، یک پیام که حاوی یک کد رمز می باشد  در تلگرام برای شما ارسال می شود که باید این رمز را عینا و با دقت حروف بزرگ و کوچک انگلیسی در سایت تلگرام وارد کنید. به عکس زیر دقت کنید، عبارتی که با فلش و خط قرمز مشخص شده است همان کد می باشد که در تلگرام برای شما ارسال شده:

حذف تلگرام

گام چهارم : حال کد رمز را در سایت تلگرام و در قسمت Password عینا وارد نمایید.
گام پنجم : پس از وارد کردن رمز، بر روی گزینه Sign in ضربه بزنید.

 دیلیت تلگرام

گام ششم : در این مرحله تلگرام از شما میخواهد که دلیل حذف اکانت خود را یادداشت نمایید. این مرحله اختیاری است و می توانید کادر را خالی بگذارید.
گام هفتم : روی Done ضربه بزنید.

 حذف اکانت تلگرام

گام آخر : یک پنجره کوچک باز می شود که در صورت اطمینان داشتن از حذف اکانت تلگرام خود بر روی گزینه قرمز رنگ Yes, delete my account ضربه بزنید.

دیلیت اکانت تلگرام

 اگر اکانت تلگرام شما با موفقیت حذف شده باشد، نهایتا بایستی پیام سبز رنگ زیر را مشاهده نمایید.

دیلیت تلگرام

سوالات پرتکرار کاربران در مورد حذف اکانت تلگرام

  • رمز حذف اکانت تلگرام واسمون اس ام اس میشه یا به خود تلگرام ارسال میشه؟  رمز دیلیت اکانت تلگرام به برنامه تلگرام ارسال می شود و داخل یک پیام از خود تلگرام است.
  • با حذف اکانت یا همون دلیت اکانت تلگرام از ریپورت اسپم خارج می شویم؟ خیر. با حذف اکانت تلگرام از ریپورت خارج نخواهید شد زیرا ریپورت بر روی شماره شما انجام می شود نه اکانت.

توجه: در صورت وجود هرگونه ابهام و یا برای دریافت راهنمایی بیشتر می توانید از طریق راه های ارتباطی معرفی شده در سایت با ما تماس بگیرید.

5 / 3.00 ( از مجموع 2 رای )

نظر شما

نام(اجباری)
آدرس پست الکترونیکی(اجباری)
متن نظر شما(اجباری)
تصویر امنیتی(اجباری)
1 نظر
خرید ممبر
خرید ممبر

1396-08-02 15:09

کامل بود
خسته نباشید

مطالب مرتبط

Processing...
Confirmed
Something's wrong!
We're on it
Error Occured

نصب اپلیکیشن دکتر مجیک

برای نصب، از منو سافاری گزینه Add to Home Screen را لمس نمایید.

555