بلاگ اینستاگرام

آپدیت چت ویدئویی در دایرکت اینستاگرام به حداکثر ۵۰ نفر

اینستاگرام با قابلیت Rooms پیام‌رسان مسنجر فیسبوک ادغام شد؛ درنتیجه کاربران اینستاگرام می‌توانند مکالمات تصویری را مستقیما از داخل این اپلیکیشن برقرار کنند.


آپدیت چت ویدئویی در دایرکت اینستاگرام به حداکثر ۵۰ نفر

قابلیت Rooms پیام‌رسان مسنجر فیسبوک با اینستاگرام ادغام شد؛ قابلیتی که مکالمه با حداکثر ۵۰ نفر را پشتیبانی می‌کند. درواقع، هم‌اکنون کاربران اینستاگرام می‌توانند مکالمات تصویری را مستقیما از داخل این اپلیکیشن برقرار کنند. عصر دیروز، اینستاگرام مطلبی در توییتر منتشر کرد و گفت:

به‌دنبال راهی آسان برای ویدئوچت با حداکثر ۵۰ نفر از افراد دلخواه خود هستید؟ بله، لطفا. از امروز می‌توانید مسنجر رومز را در اینستاگرام استفاده و از هرکسی برای ملحق‌شدن [به مکالمات] دعوت کنید.

ویژگی جدید از تماس‌های گروهی با حداکثر ۵۰ نفر پشتیبانی می‌کند که درقیاس‌با واتساپ بسیار چشمگیر و براساس یکپارچه‌شدن آن با مسنجر رومز خود فیسبوک است. برای استفاده از مسنجر رومز در اینستاگرام و دعوت از دوستان، مراحل زیر را دنبال کنید که مطابق با ویدئو الحاقی پست توییتری اینستاگرام است:

  • اینستاگرام را باز کنید و آیکون Direct واقع در گوشه‌ی راست قسمت فوقانی نمایشگر را انتخاب کنید. این آیکون شبیه به هواپیمای کاغذی و محل ذخیره‌ی پیام‌های مستقیم (Direct) است.
  • روی آیکون دوربین در گوشه‌ی راست قسمت فوقانی نمایشگر کلیک کنید.
  • در قسمت بالای صفحه، روی Create a Room (ساخت اتاق) کلیک کنید. این بخش آیکونی آبی‌رنگ و زیر عنوان آن نوشته شده است: «ارسال لینک برای ویدئوچت با همه، حتی اگر [حساب] اینستاگرام نداشته باشند».
  • درادامه، پیامی ظاهر می‌شود که زیر آن گزینه‌ای آبی‌رنگ و با عنوان Create Room یا «ساخت اتاق به اسم (نام کاربر)» قرار دارد. روی آیکون مذکور کلیک کنید.
  • به‌سادگی افراد دلخواهتان را به اتاقتان (Room) دعوت کنید. پس از کلیک روی نام مخاطبان، کنار آن تیک آبی ظاهر می‌شود.
  • آیکون ارسال (Send) در پایین صفحه را بزنید.
  • در مرحله‌ی آخر، گزینه‌ی «Join Room» را بزنید. با کلیک روی گزینه‌ی یادشده، کاربر از اینستاگرام خارج و وارد مسنجر فیسبوک می‌شود. در این مرحله، می‌توان لینک اتاق را به‌اشتراک گذاشت.

همان‌گونه که در مراحل آموزش فعال‌سازی ویژگی جدید اشاره شد، این روش کاربر را از اینستاگرام خارج می‌کند؛ درنتیجه، مسنجر فیسبوک باید از قبل روی گوشی نصب شده باشد. روش مذکور تماس ویدئویی را لزوما در داخل اینستاگرام میسر نمی‌سازد و درعوض، نوعی یکپارچه‌سازی برای ایجاد مکالمه‌ی ویدئویی در مسنجر رومز فیسبوک است. اینستاگرام برای افزودن ویژگی جدید تاریخی اعلام نکرده است؛ ولی به‌نظر نمی‌رسد این قابلیت درحال‌حاضر در کشورهایی همچون بریتانیا دردسترس باشد.

منبع: WCCFTECH

5 / 0.00 ( از مجموع 0 رای )

نظر شما

نام(اجباری)
آدرس پست الکترونیکی(اجباری)
متن نظر شما(اجباری)
تصویر امنیتی(اجباری)
1 نظر
Majid
Majid

1399-10-29 12:03

بسیار عالی و تشکر از شما و همکاران محترم

Processing...
Confirmed
Something's wrong!
We're on it
Error Occured

نصب اپلیکیشن دکتر مجیک

برای نصب، از منو سافاری گزینه Add to Home Screen را لمس نمایید.

555