بلاگ اینستاگرام

کنترل کامل دایرکت‌‌ها به‌زودی به اینستاگرام اضافه می‌شود

اینستاگرام | instagram

23 شهریور 1398

دقیقه

اینستاگرام بی‌شک از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی جهان است. بااین‌حال، این شبکه اجتماعی هرروز در حال توسعه و تغییر است؛ به‌گونه‌ای که به‌زودی، ویژگی‌های جدیدی به دایرکت آن اضافه خواهد شد.

 


دایرکت اینستاگرام

به‌تازگی، اطلاعاتی از فیسبوک منتشر شده است که از تغییرات جدید و کامل‌تر در اینستاگرام حکایت می‌کند. اینستاگرام در حال آزمایش ویژگی‌ای است که به کاربران امکان می‌دهد تا بتوانند کنترل کنند چه کسی به آن‌ها دایرکت دهد. همان‌طور‌که می‌دانید در‌حال‌حاضر، هر کاربر اینستاگرام می‌تواند به هر حساب دیگری بدون محدودیت دایرکت و پیام دهد. این امر باعث شده اسپم‌های بسیاری به دایرکت کاربران ارسال شود و اطلاعات آن‌ها به‌خطر بیفتد. همچنین، برخی معتقدند ارسال دایرکت‌های فراوان حریم خصوصی افراد را نیز نشانه گرفته است.

در‌حال‌حاضر، فیسبوک مشغول کار روی ویژگی‌ای است که به کاربران اینستاگرام این امکان را می‌دهد دسترسی به دایرکت خود را محدود کنند و تنها به‌دنبال‌کنندگان خود اجازه دهند به آن‌ها پیغام بفرستند؛ امکانی که به‌نظر می‌رسد باید از ابتدا در این شبکه اجتماعی و اپلیکیشن‌های قرار می‌گرفته است.

 

بيشتر بخوانيم : چگونه بازديد استوری را افزايش دهيم؟ | خرید بازديد استوری‌

 

اگر برایتان سؤال است چه کسی این ویژگی را فاش کرده است، باید بگوییم جین منچوم وونگ این کار را انجام داده و در توییتر خود نوشته است‌:

اینستاگرام در حال کار روی دایرکت‌ها است تا کاربران را از پیام‌های ناخواسته محافظت کند.

هنوز مشخص نشده است چه زمانی این ویژگی و کنترل کامل دایرکت اینستاگرام به این شبکه اجتماعی اضافه می‌شود؛ اما آنچه مسلم است، آن است که امنیت کاربران و به‌ویژه دایرکت‌ها و پیام‌های آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی اهمیت بسیاری دارد.

دیدگاه شما درباره قابلیت جدید اینستاگرام چیست؟ با این ویژگی موافق‌اید؟

منبع: MSPOWERUSER

 

 

5 / 0.00 ( از مجموع 0 رای )

نظر شما

نام(اجباری)
آدرس پست الکترونیکی(اجباری)
متن نظر شما(اجباری)
تصویر امنیتی(اجباری)
Processing...
Confirmed
Something's wrong!
We're on it
Error Occured

نصب اپلیکیشن دکتر مجیک

برای نصب، از منو سافاری گزینه Add to Home Screen را لمس نمایید.

555