بلاگ اینستاگرام

چت گروهی به استوری اینستاگرام اضافه شد

به‌روزرسانی جدید اینستاگرام، قابلیت چت گروهی را به استوری اضافه می‌کند.

 

 


چت گروهی استوری اینستاگرام


اینستاگرام هرروزه درحال‌توسعه استیکرهای تعاملی خود است و در این زمینه از سایر رقبا فاصله زیادی دارد. در تازه‌ترین اقدام، اینستاگرام استیکر چت گروهی برای استوری ها را به مجموعه استیکرهای خود اضافه کرده است.

این استیکر جدید روش جذابی برای افرادی است که تمایل دارند با دیگران درمورد موضوعی بحث کنند یا به‌صورت گروهی درباره موضوع استوری به بحث و تبادل نظر بپردازند.

 

بيشتر بخوانيم : چگونه بازديد استوری را افزايش دهيم؟ | خرید بازديد استوری‌

 

خوشبختانه اینستاگرام تنظیمات خوبی برای مدیریت این بخش در اختیار کاربران قرارداده است تا از هرج‌ومرج در گفتگوها جلوگیری شود. فردی که از این استیکر استفاده می‌کند، کنترل کاملی روی کاربران دارد و می‌تواند افرادی را که دوست ندارد یا در حال به هم زدن فضای گفت‌وگو هستند، از چت گروهی اخراج کند. کاربری که چت گروهی را به‌راه انداخته می‌تواند در همین حال با افراد دیگر به گفت‌وگو ادامه دهد و هر زمان که تمایل داشت، به گفت‌وگو پایان دهد.

با توجه به اینکه این ویژگی سه‌شنبه همین هفته فعال‌شده است، احتمالا هنوز در اختیار بسیاری از کاربران قرار نگرفته است. باکمی صبر به‌زودی می‌توانید از این ویژگی استفاده کنید.

منبع: THURROTT

 

 

جهت دريافت مشاوره در زمينه‌ تجارت الکترونيک، برندينگ اينترنتي، کسب درآمد و فروش، از طريق راه هاي ارتباطي معرفي شده در سايت با ما تماس بگيريد.

مشاوره در دکتر مجيک هميشه رايگان است و براي هميشه رايگان خواهد ماند.

 

5 / 5.00 ( از مجموع 2 رای )

نظر شما

نام(اجباری)
آدرس پست الکترونیکی(اجباری)
متن نظر شما(اجباری)
تصویر امنیتی(اجباری)
Processing...
Confirmed
Something's wrong!
We're on it
Error Occured

نصب اپلیکیشن دکتر مجیک

برای نصب، از منو سافاری گزینه Add to Home Screen را لمس نمایید.

555