چت گروهی به استوری اینستاگرام اضافه شد

عرفان عنایتی نویسنده : به روزرسانی: 25 خرداد 1399 | 17:13 زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه
(2 رای‌ها)

به‌روزرسانی جدید اینستاگرام، قابلیت چت گروهی را به استوری اضافه می‌کند. 

چت گروهی استوری اینستاگرام


اینستاگرام هرروزه درحال‌توسعه استیکرهای تعاملی خود است و در این زمینه از سایر رقبا فاصله زیادی دارد. در تازه‌ترین اقدام، اینستاگرام استیکر چت گروهی برای استوری ها را به مجموعه استیکرهای خود اضافه کرده است.

این استیکر جدید روش جذابی برای افرادی است که تمایل دارند با دیگران درمورد موضوعی بحث کنند یا به‌صورت گروهی درباره موضوع استوری به بحث و تبادل نظر بپردازند.

خوشبختانه اینستاگرام تنظیمات خوبی برای مدیریت این بخش در اختیار کاربران قرارداده است تا از هرج‌ومرج در گفتگوها جلوگیری شود. فردی که از این استیکر استفاده می‌کند، کنترل کاملی روی کاربران دارد و می‌تواند افرادی را که دوست ندارد یا در حال به هم زدن فضای گفت‌وگو هستند، از چت گروهی اخراج کند. کاربری که چت گروهی را به‌راه انداخته می‌تواند در همین حال با افراد دیگر به گفت‌وگو ادامه دهد و هر زمان که تمایل داشت، به گفت‌وگو پایان دهد.

با توجه به اینکه این ویژگی سه‌شنبه همین هفته فعال‌شده است، احتمالا هنوز در اختیار بسیاری از کاربران قرار نگرفته است. باکمی صبر به‌زودی می‌توانید از این ویژگی استفاده کنید.

منبع: THURROTT

 

 

جهت دريافت مشاوره در زمينه‌ تجارت الکترونيک، برندينگ اينترنتي، کسب درآمد و فروش، از طريق راه هاي ارتباطي معرفي شده در سايت با ما تماس بگيريد.

مشاوره در دکتر مجيک هميشه رايگان است و براي هميشه رايگان خواهد ماند.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید