نحوه سوال پرسیدن در استوری اینستاگرام

عرفان عنایتی نویسنده : به روزرسانی: 25 خرداد 1399 | 17:49 زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه
(2 رای‌ها)

شما می‌توانید با استفاده از استیکر سوال اینستاگرام در استوری خود از فالورهایتان سوال بپرسید. اما دقیقا قابلیت سوال و جواب استوری اینستاگرام چیست؟ و چگونه می توان از استیکر سوال استوری اینستاگرام استفاده کرد؟ 

 نحوه سوال پرسیدن در استوری اینستاگرام

چگونه در استوری اینستاگرام سوال و جواب ایجاد کنیم؟

استیکر سوال یکی دیگر از قابلیت هایی است که شما می‌توانید برای ایجاد یک استوری متمایز از آن استفاده کنید و این درست مانند زمانی است که شما از گیف، اموجی یا یک فیلتر استفاده می کنید. این استیکر به شما اجازه می دهد تا یک سوال را تایپ کنید و آن را در هر جایی از استوری خود که دوست دارید قرار دهید و بعد دوستان و فالورهای خود را تشویق کنید تا به سوال پاسخ دهند.

به طور مثال شما می‌توانید یک صندلی داغ ایجاد کنید و از فالورهایتان بخواهید که هر سوالی که دوست دارند را از شما بپرسند. بعد از اینکه دوستان شما متن سوال یا درخواست شما را مشاهده کردند می‌توانند به آن جواب دهند و این بدان معناست که آنها می توانند هر سوالی که می خواهند را از شما بپرسند و این جالب است. در ادامه ما مراحل و نحوه استفاده ازقابلیت سوال و جواب استوری در اینستاگرام را به شما آموزش خواهیم داد. 

نحوه ساخت سوال و جواب در استوری اینستاگرام

برای استفاده از این قابلیت می‌توانید اینستاگرام خود را به آخرین نسخه بروزرسانی کرده و مراحل زیر را انجام دهید:

1. اینستاگرام را اجرا کرده و وارد بخش استوری شوید.

2. در صورتی که به آخرین نسخه بروزرسانی کرده باشید استیکر Questions اضافه شده و می‌توانید از بخش استیکر آن را انتخاب کنید.

3. استیکر Questions را انتخاب کنید. متن سوال خود را نوشته و طرح دلخواه را انتخاب کنید. آن را در سایز و مکان مناسبی قرار داده سپس گزینه Your Story را انتخاب کنید. 

جهت دريافت مشاوره در زمينه‌ تجارت الکترونيک، برندينگ اينترنتي، کسب درآمد و فروش، از طريق راه هاي ارتباطي معرفي شده در سايت با ما تماس بگيريد.

مشاوره در دکتر مجيک هميشه رايگان است و براي هميشه رايگان خواهد ماند. 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید