بلاگ اینستاگرام

باگ جدید اینستاگرام در شمارش تعداد فالوور

باگ جدید اینستاگرام تعداد فالوورهای برخی حساب‌های کاربری را تغییر داده است. از روز گذشته تاکنون صاحبان برخی حساب‌های کاربری اینستاگرام متوجه تغییر تعداد فالوورهای خود شده بودند، اینستاگرام تأیید کرد که علت بروز این مسئله وجودی باگی در این شبکه اجتماعی بوده است.

 


باگ جدید اینستاگرام در شمارش تعداد فالوور


در پی بروز باگ جدیدی در شبکه اجتماعی محبوب اینستاگرام، صاحبان برخی از حساب‌های کاربری با تغییر و البته کاهش تعداد فالوورهای خود مواجه شده بودند. اینستاگرام ضمن تأیید این مسئله اعلام کرد که علت بروز این مسئله، باگ جدید اینستاگرام بوده است.

در حدود ۱۰ ساعت برخی از کابران اینستاگرام با این مشکل رو‌به‌رو بودند. برخی متوجه شدند که تعداد فالوورهای آن‌ها به‌شدت کاهش یافته است. برخی از کاربران تصور کرده بودند علت بروز این مسئله‌، برنامه‌ای است که اینستاگرام برای حذف فالوورهای فیک دنبال می‌کند.

 

بيشتر بخوانيم : آموزش جذب فالوور واقعی رايگان در اينستاگرام | افزايش فالور واقعی‌

 

اینستاگرام در پستی تاکید کرد که از بروز باگ رخ‌داده مطلع است. در متن پست اینستاگرام می‌خوانیم:

از بروز باگ ‌رخ‌‌داده مطلع هستیم. این باگ باعث می‌شود که تعداد فالوورهای حساب کاربری تغییر کند. در تلاش هستیم هرچه زودتر باگ را برطرف کنیم.

 

جیمز چارلز نیز در فضای مجازی به‌عنوان مدل و هنرمند شناخته می‌شود و فالوورهای زیادی دارد، طی توییتی اعلام کرد:

تعجب می‌کنم که چرا بیش از نیمی از فالوورهای من کم شده‌اند!

 

استفانی دوریان نیز در توییت دیگری نسبت به این موضوع واکنش نشان داد:

در حدود ۴۰۰۰ فالوور از دست داده‌ام، به‌نظر می‌رسد هر دقیقه ۱۰۰ نفر مرا ترک کرده‌اند! من از آن افرادی نیستم که دیوانه‌وار بخواهم ازطریق فالوورهای فیک، تعداد فالوورهای خودم را افزایش بدهم. ولی دوست دارم بدانم چرا تعداد فالوورهای من کم شده است؟

 

چند ساعت قبل از بروز باگ اینستاگرام، کاربران توییتر نیز با باگ شمارش لایک در توییت‌های خود مواجه شده بودند که این باگ خیلی زود از سوی توییتر برطرف شد. کاربران توییتر تصور کرده بودند حساب کاربری‌شان به حالت تعلیق درآمده است. چند ساعت بعد هم کاربران اینستاگرام با باگ تغییر تعداد فالوورها رو‌به‌رو شدند.

منبع: TECHCRUNCH

 

 

جهت دريافت مشاوره در زمينه‌ تجارت الکترونيک، برندينگ اينترنتي، کسب درآمد و فروش، از طريق راه هاي ارتباطي معرفي شده در سايت با ما تماس بگيريد.

مشاوره در دکتر مجيک هميشه رايگان است و براي هميشه رايگان خواهد ماند.

 

5 / 4.00 ( از مجموع 3 رای )

نظر شما

نام(اجباری)
آدرس پست الکترونیکی(اجباری)
متن نظر شما(اجباری)
تصویر امنیتی(اجباری)
Processing...
Confirmed
Something's wrong!
We're on it
Error Occured

نصب اپلیکیشن دکتر مجیک

برای نصب، از منو سافاری گزینه Add to Home Screen را لمس نمایید.

555