بلاگ اینستاگرام

انتشار همزمان پست در چند حساب کاربری اینستاگرام

اینستاگرام به‌زودی امکانی را برای کاربران iOS فراهم می‌کند که می‌توانند یک پست را به‌صورت همزمان در چند حساب کاربری خود منتشر کنند.

 

 


انتشار همزمان پست در چند حساب کاربری اینستاگرام

اینستاگرام به‌زودی امکانی را فراهم می‌کند که کاربران می‌توانند یک پست را در چند حساب کاربری به‌صورت همزمان منتشر کنند. این ویژگی به‌زودی در اختیار کاربران iOS قرار می‌گیرد اما اضافه شدن یا نشدن و زمان آن برای کاربران اندروید هنوز مشخص نیست.

این ویژگی جدید که سلف‌ریگرام (self-regram) نام دارد، هنگام به اشتراک گذاشتن یک پست جدید در دسترسی قرار می‌گیرد، به این صورت که درکنار گزینه‌های «تگ کردن» و «انتخاب مکان» گزینه جدیدی به‌نام «انتشار در سایر حساب‌ها» اضافه خواهد شد و کاربران از این طریق می‌تواند سایر حساب‌های کاربری خود را انتخاب کرده و پست را به‌صورت همزمان در آن‌ها به اشتراک بگذارند.

 

بيشتر بخوانيم : افزايش بازديد ويديو، بازديد استوری، بازديد لايو | کليک کنيد‌

 

این ویژگی در زمان کاربرانی صرفه‌جویی می‌کند که چند اکانت کاری دارند، با سایر اکانت‌ها مشارکت می‌کنند یا چند اکانت عکاسی دارند. همچنین بسیاری از کاربران اینستاگرام چند اکانت شخصی دارند و به نظر می‌رسد که اضافه شدن این گزینه جدید، خارج از دنیای کاری نیز مورد استقبال قرار بگیرد.

 

 انتشار همزمان پست در چند حساب کاربری اینستاگرام

 

مدتی پیش شایعه شده بود اینستاگرام امکانی را فراهم خواهد کرد که کاربران می‌توانند تصاویر منتشرشده در سایر اکانت‌ها را در حساب خود ریگرام (بازنشر) کنند. اما اینستاگرام این شایعه را رد کرد. بااین‌حال سال گذشته امکان دوباره‌بارگذاری استوری معرفی شد و کاربران می‌توانند پست‌های مورد نظر در صفحه‌های عمومی را در استوری خود ریگرام کنند. اینستاگرم همچنین در حال آزمایش شورتکاتی برای کاربران اندروید است که بتوانند تصاویر مورد نظر خود را از گوگل فوتوز بارگذاری کنند. یکی از نمایندگان اینستاگرام درباره این ویژگی به تک‌کرانچ گفت:

امکان بارگذاری تصویر از گوگل‌فوتوز قبلا در اختیار کاربران اندروید قرار گرفته بود اما پشت چندین مرحله مختلف پنهان شده بود، ما در تلاش هستیم تا امکان دسترسی به این ویژگی را راحت‌تر کنیم.

اینستاگرام تاریخ دقیق اضافه شدن ویژگی سلف‌ریگرام برای کاربران iOS را اعلام نکرده اما این ویژگی احتمالا درحال‌حاضر در اختیار تعدادی از کاربران قرار گرفته است.

منبع: THEVERGE

 

 

جهت دريافت مشاوره در زمينه‌ تجارت الکترونيک، برندينگ اينترنتي، کسب درآمد و فروش، از طريق راه هاي ارتباطي معرفي شده در سايت با ما تماس بگيريد.

مشاوره در دکتر مجيک هميشه رايگان است و براي هميشه رايگان خواهد ماند.

 

5 / 5.00 ( از مجموع 1 رای )

نظر شما

نام(اجباری)
آدرس پست الکترونیکی(اجباری)
متن نظر شما(اجباری)
تصویر امنیتی(اجباری)
Processing...
Confirmed
Something's wrong!
We're on it
Error Occured

نصب اپلیکیشن دکتر مجیک

برای نصب، از منو سافاری گزینه Add to Home Screen را لمس نمایید.

555