اینستاگرام میانبرهای اموجی را به بخش نظرات اضافه کرد

دکتر مجیک نویسنده : به روزرسانی: 20 شهریور 1397 | 16:00 زمان مورد نیاز برای مطالعه: images/blog/Instagram/206/instagram-adds-emoji-shortcuts-for-quicker-comments.jpg
(1 رای)

اینستاگرام برای ارسال و واکنش سریعتر کاربران در بخش نظرات، نوار میانبر جدیدی را با محوریت اموجی‌ها به بخش نظرات اضافه کرده است.

بالأخره پس از مدت‌ها انتظار، اینستاگرام به وعده‌ی خود عمل کرد و میانبر اموجی‌ها را به بخش نظرات افزود.

 اینستاگرام میانبرهای اموجی را به بخش نظرات اضافه کرد

این بخش که به‌صورت نواری در زیر کامنت‌ها نمایش داده می‌شود، براساس نحوه استفاده کاربر از این شکلک‌ها، اموجی پراستفاده را به او پیشنهاد می‌دهد؛ بنابراین کاربران برای ابراز احساساتشان دیگر نیازی به صفحه‌کلید ندارند و به‌سادگی می‌توانند از این نوار استفاده کنند.

این ویژگی از ماه می به‌صورت عمومی برای برخی از کاربران در دسترس قرار گرفته بود؛ اما از روز پنج‌شنبه، قابلیت یادشده به‌صورت جهانی برای کاربران در دسترس قرار گرفت.

اینستاگرام در پستی نوشت:

چه احساسی دارید وقتی اموجی‌های موردعلاقه‌تان، درست در مقابل شما قرار می‌گیرند!

 

بيشتر بخوانيم : سرویس افزایش کامنت اینستاگرام | افزايش کامنت ایموجی

 

باتوجه به اینکه عده کثیری از کاربران اینستاگرام ترجیح می‌دهند که احساسات خود راجع‌به یک موضوع را از طریق اموجی‌ها بروز دهند، قطعاً اضافه‌شدنِ این ویژگی قدم مثبتی برای شبکه اجتماعی محبوب تلقی خواهد شد.

شما می‌توانید از طریق به‌روزرسانی به آخرین نسخه اینستاگرام، از ویژگی یادشده بهره ببرید.

 

 

جهت دريافت مشاوره در زمينه‌ تجارت الکترونيک، برندينگ اينترنتي، کسب درآمد و فروش، از طريق راه هاي ارتباطي معرفي شده در سايت با ما تماس بگيريد.

مشاوره در دکتر مجيک هميشه رايگان است و براي هميشه رايگان خواهد ماند.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید