ترتیب لیست بازدیدکنندگان استوری اینستاگرام

عرفان عنایتی نویسنده : به روزرسانی: 25 خرداد 1399 | 19:59 زمان مورد نیاز برای مطالعه: 3 دقیقه
(2 رای‌ها)

بگذارید با هم رو راست باشیم! بدون شک برای شما هم سوال پیش آمده که ترتیب لیست مشاهده کنندگان استوری تان بر چه اساسی است؟ با خود می پرسید یعنی شخصی که در نفر اول قرار دارد استوری من را زودتر از بقیه دیده یا اینکه بر اساس توجه زیاد وی به حساب من است؟ اگر جزو کاربران فعال این شبکه اجتماعی و استوری گذاران حرفه ای باشید، بدون شک پاسخ به این پرسش برایتان ارزشمند خواهد بود.

ترتیب لیست بازدیدکنندگان استوری اینستاگرام

ما نیز همچون شما در ابتدا کنجکاو بودیم و وقتیکه به دنبال پاسخ آن در وبسایت های معتبر و انگلیسی زبان گشتیم متوجه شدیم که این مسئله دغدغه بسیاری از کاربران است. همچنین الگوریتم به کار گرفته شده در این لیست برای بسیاری از توسعه دهندگان جای سوال بوده است. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا نتیجه این کنجکاوی را با شما نیز در میان بگذاریم.

متاسفانه قاعده این مرتب سازی در لیست مشاهده کنندگان همچون یک جعبه سیاه است که هیچ کس از داخل آن خبردار نیست و نمی توان ادعاهایی که در اینباره می شود را بصورت کامل تایید یا تکذیب کرد. با این حال وقتیکه نظرات بسیاری از افراد حرفه ای را با توجه به تجربه شان خواندیم، به نظر می رسد که این الگوریتم بر پایه بیشترین تعامل کار می کند.

می‌خوام بدونم : چگونه می‌توانم بازدیدکنندگان استوری اینستاگرام را افزایش دهم؟ | خرید بازدید استوری

این بدین معنی است کسی که در ابتدای لیست مشاهده کنندگان استوری شما قرار دارد به احتمال زیاد بیشترین تعامل را با شما دارد. منظور از تعامل، کلیک کردن روی پروفایل شما، لایک کردن محتوای شما، مشاهده کردن اکثر استوری های شما و مواردی مثل این است.

 الگوریتم استوری اینستاگرام

این تئوری بر پایه یک مشاهده دیگر است که اکنون اکثر کاربران آن را قبول کرده اند. یعنی ترتیب این لیست شبیه به همان ترتیبی است که در نوار استوری اینستاگرام مشاهده می کنید. در آنجا هم وقتی می خواهید به دیدن استوری های دوستان بپردازید ابتدا استوری افرادی را مشاهده می کنید که تعامل بیشتری با وی دارید.

البته برخی از کاربران هم مشاهده کرده اند افرادی که خودشان بیشتر به پروفایل، پست ها و استوری های وی علاقه مند هستند دیگر از قاعده بالا مستثنی هستند و لزوماً در ابتدای لیست قرار نمی گیرند. با این حال هنوز هم الگوریتم این کار از همه پوشیده است و همین باعث شده بسیاری آن را باگ در نظر بگیرند. اما چیزی که بر پایه مشاهدات متعدد به دست آمده این است که کاربرانی که بیشتر در فکر شما هستند در ابتدای این لیست قرار می گیرند.

امیدوارم که از این مطلب نهایت استفاده و لذت را برده باشید. نظر شما چیست؟ فکر می کنید در حساب شما این لیست بر چه اساسی مرتب می شود؟ ما و سایر کاربران را با تجربه خود شریک کنید. 

جهت دريافت مشاوره در زمينه‌ تجارت الکترونيک، برندينگ اينترنتي، کسب درآمد و فروش، از طريق راه هاي ارتباطي معرفي شده در سايت با ما تماس بگيريد.

مشاوره در دکتر مجيک هميشه رايگان است و براي هميشه رايگان خواهد ماند. 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید