بلاگ اینستاگرام

راهنمای کسب و کار در استوری اینستاگرام (اینفوگرافیک)

اینستاگرام | instagram

08 شهریور 1400

دقیقه

اگر از استوری اينستاگرام استفاده نکنيد در واقع يک فرصت بزرگ بازاريابی را دست خواهيد داد. اينستاگرام يک منبع عالی برای توسعه و معرفی برند شما می‌باشد. فالورهای جديد را زيرنظر بگيريد و بيننده های خود را گسترش دهيد.


با اين حال، اگر شما به سادگی تصاوير را در صفحه بيزينس اينستاگرام خود انتشار می‌کنيد، در حال از دست دادن فرصتی عالی در اين پلتفرم هستيد: " استوری اينستاگرام ". با استوری‌ها شما می‌توانيد حين اينکه در حال توسعه هويت خود و ايجاد روابط معتبر با فالورهای خود هستيد، يک نگاه پشت صحنه را در برند خود نشان دهيد.

استوری اینستاگرام 

اگر شما هنوز هم تعجب می‌کنيد، نکته چيست؟ تقريبا 250 ميليون کاربر فعال روزانه از استوری‌ها بازديد می‌کنند و 33 درصد از محبوب‌ترين استوری‌ها متعلق به کسب و کار می‌باشند. نه تنها اين، بلکه 20 درصد از استوری‌ها توسط شرکت‌ها به پيام‌های مستقيم در دايرکت منجر می‌شوند.

در حالی که ممکن است در ابتدا حيرت انگيز باشد، هرگز نخواهيد دانست تا زمانی که سعی نکنيد. برای کمک به شما جهت شروع به کار، در اينجا يک راهنمای جامع برای استفاده از استوری اينستاگرام گردآوری کرده‌ايم.

اول و از همه مهم‌تر، آماده سازی آن است. یک پلن برای استوری‌هایی که می‌خواهید در پیش بگیرید، در نظر داشته باشید. نگران نباشید! نیاز نیست همان لحظه انجام شود، شما می‌توانید از تصاویر قدیمی برای استوری‌ها استفاده کنید. سپس با بررسی زمان حضور آنلاین مخاطبان خود، بهترین زمان برای انتشار آن را پیدا کنید. به طور کلی، میزان تعامل کاربران در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه از ساعت 19 الی 21 بیشتر است، اما این می‌تواند براساس فالورهای شما متفاوت باشد. یکی دیگر از توصیه‌های مهم این است که باید در چهار ثانیه ابتدایی استوری، تاثیر خود را بگذارد. توجه بینندگان پس از پهار ثانیه کاهش می‌یابد، بنابراین دستیابی به این هدف مهم است.

با استفاده از تگ‌های جغرافیایی در استوری اینستاگرام می‌توانید هم جغرافیای خاصی را مورد هدف قرار دهید و هم شرایط میزبانی برای مخاطبین خود فراهم آورید و به کسب و کارتان رونق بخشید. برای کسب اطلاعات بیشتر، " راهنمای کسب و کار در استوری اینستاگرام " را در اینفوگرافیک زیر مشاهده کنید.

کسب و کار در اینستاگرام

 منبع: entrepreneur 

5 / 5.00 ( از مجموع 1 رای )

نظر شما

نام(اجباری)
آدرس پست الکترونیکی(اجباری)
متن نظر شما(اجباری)
تصویر امنیتی(اجباری)
Processing...
Confirmed
Something's wrong!
We're on it
Error Occured

نصب اپلیکیشن دکتر مجیک

برای نصب، از منو سافاری گزینه Add to Home Screen را لمس نمایید.

555