دکتر مجیک

فعالیت در اینستاگرام با ثبت اجباری تاریخ تولد

اینستاگرام به دلیل جلوگیری از فعالیت‌های نا امن می‌خواهد تاریخ تولد شما را بداند. برای از دست ندادن فعالیت در این اپلیکیشن تاریخ تولدتان را ثبت کنید.


اگر تا حالا تاریخ تولد خود را به اینستاگرام نداده‌اید، بدانید که برای استفاده از این برنامه حتما باید در ابتدا تاریخ تولدتان را در آن ثبت کنید. اینستاگرام از کاربرانی که از سال 2019 اقدام به پیوستن به اپلیکیشن اینستاگرام نموده‌اند در همان ابتدای ساخت اکانت، وارد کردن تاریخ تولد را اجباری نموده است اما افرادی که قبل‌تر از آن، از اینستاگرام استفاده می‌کردند مجبور به وارد کردن تاریخ تولد نبوده‌اند. حال به نظر می‌رسد اینستاگرام بسیار سخت می‌گیرد.

ثبت تاریخ تولد در اینستاگرام

طبق گفته‌های اینستاگرام، زمانی که شما برنامه اینستاگرام را باز می‌کنید، اگر تا به آن موقع تاریخ تولد خود را در برنامه ثبت نکرده‌اید، از شما می‌خواهد  تا آن را وارد کنید. شما می‌توانید این پیام را نادیده بگیرید اما فقط  تا یک مرحله خاص! در نهایت اینستاگرام به شما اعلام می‌کند اگر می‌خواهید به استفاده از این برنامه ادامه دهید حتما تاریخ تولد خود را وارد کنید. ضمن اینکه اگر در اینستاگرام تاریخ تولدتان را ثبت نکرده‌اید، حتما قبل از نمایش پست‌های حساس از شما تاریخ تولدتان را می‌پرسد. سال‌ها است که محتوای حساس بصورت محو نمایش داده شده است اما برای دیدن این محتوا باید تاریخ تولد خود را ثبت کنید.

اینستاگرام دلیل این کار خود را محافظت از کودکان می‌داند.

اینستاگرام قبل از نمایش محتوای حساس از شما هم، سن‌تان را خواهد پرسید. این کمپانی اعلام داشته  تمام این تلاش‌ها برای هر چه ایمن‌تر کردن این فضا برای کاربران جوان است. در ماه اردیبهشت، این کمپانی رسما اعلام کرد که در حال کار بر روی نسخه جدیدی برای افراد زیر 13 سال می‌باشد. این برنامه بر روی  ایجاد امنیت بیشتر برای سن افراد راهکارهای دیگری نیز اضافه می‌کند بطوری که افراد بزرگسال با افرادی که زیر سن قانونی (16 سال) هستند و جزو فالوور آنها نیستند نتوانند ارتباط و ارسال پیام به صورت خصوصی(دایرکت) داشته باشند.

صفحه پشتیبانی تاریخ تولد اینستاگرام بیان می‌دارد که از آن برای تعدیل در تبلیغات نیز استفاده می‌کند به عنوان مثال، افراد زیر 21 سال نمی‌توانند تبلیغات الکل را مشاهده کنند.

این کمپانی ادعا می‌کند که در آینده از تکنولوژی هوش مصنوعی  پیشرفته ای استفاده خواهد کرد به طوری که کسانی که سن خود را به دروغ ثبت کرده را تشخیص خواهد داد. در ماه جولای، فیسبوک پستی را مبنی بر آگاهی از این تکنولوژی منتشر کرد که میگوید این فناوری کامنت‌های تبریک پست تولد شما را تحلیل می‌کند  مثل "21 سالگی مبارک". اگر فردی بگوید که سن‌اش بالاتر از 13 یا 18 است اما الگوریتم‌ها چیز دیگری بگویند، اینستاگرام از آنها می‌خواهد سن خود را به روش‌های مختلف تایید کنند.

شبکه‌های اجتماعی مدتهاست که از کاربران تاریخ تولد می‌خواهد، این اطلاعات نیازهای فزاینده‌ای برای اطمینان از ایمن بودن کودکانی که آنلاین هستند از تهاجماتی که ممکن است آنها را تهدید کند فراهم می‌کند.

نظر شما چیست؟ آیا فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی به اندازه کافی برای نوجوانان ایمن است؟

5 / 3.00 ( از مجموع 4 رای )

نظر شما

نام(اجباری)
آدرس پست الکترونیکی(اجباری)
متن نظر شما(اجباری)
تصویر امنیتی(اجباری)
3 نظر
علی احمدی
علی احمدی

1400-12-22 20:57

امشب کار نمیکنه سفارش میدم

دانیال خوشدل
دانیال خوشدل

1400-08-17 19:30

چه جوری پیج انستا گرام دیگران بر داریم

دکتر مجیک
دکتر مجیک

1400-08-23 12:56

سلام متوجه سوال شما شندیم متاسفانه. برای راهنمایی بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید یا پیام ارسال نمایید

مطالب مرتبط

Processing...
Confirmed
Something's wrong!
We're on it
Error Occured

نصب اپلیکیشن دکتر مجیک

برای نصب، از منو سافاری گزینه Add to Home Screen را لمس نمایید.

555