دکتر مجیک

کپی کردن ویدیو ریلزهای دیگر در اینستاگرام

اینستاگرام در حال آزمایش گزینه جدیدی است، ویژگی ای که به سازندگان محتوایی ریلز اجازه می دهد تا از فرمت های دیگر ریلزها استفاده کنند.


ریلز در اینستاگرام 

این ویژگی در حال حاضر برای برخی از کاربران در دسترس می باشد. این شبیه نمونه تیک تاک است که به کاربران اجازه می دهد عکس های خود را به یک فرمت از پیش تعیین شده وصل کنند.

ما همیشه به دنبال راهی هستیم تا ساخت ریلز را راحت تر کنیم. یکی از سخنگویان متا در ایمیلی به تک کرانچ گفت: ما در حال آزمایش توانایی شما برای ساخت یک Reel با استفاده از یک نمونه موجود از یک Reel دیگر هستیم.
الساندرو پالوزی، تکرار این ویژگی را در نسخه‌های مهندسی معکوس کد برنامه در ژانویه مشاهده کرد و اینفلوئنسر جوزفین هیل در ماه مارس درباره این ویژگی توییت کرد.
به گفته هیل :یک چیزی که دنبالش بودم مخصوصا در ریلز اینستاگرام همگام سازی صوتی است که موسیقی کاملا منطبق بر کلیپ می باشد. او اضافه کرد که برای کمک به ویرایش ویدیوها به آموزش‌ها مراجعه می‌کرده است، به‌ویژه وقتی صحبت از همسویی ویدیوها با صدا می‌شود، و افزودن شکاف در کلیپ‌های شما برای هر الگو متفاوت است.

به چالش کشیدن محبوبیت تیک تاک دشوار است زیرا سایر شرکت ها - از جمله فیس بوک، یوتیوب و اسنپ چت - سعی می کنند با استفاده از نسخه های برنامه های ویدیویی کوتاه خود با تیک تاک رقابت کنند.
توسعه دهندگان اغلب ترجیح می دهند به جای ایجاد محتوا در اینستاگرام، TikTok را در Reels آپلود کنند، اما این ممکن است راهی برای تغییر آن یا حداقل یکنواخت کردن رقابت باشد. Reels در گذشته ویژگی‌های مشابهی مانند Remixes را برای TikTok معرفی کرده بود که سال گذشته عرضه شد. در اوایل سال جاری، TikTok این ویژگی را گسترش داد تا به کاربران اجازه دهد هر ویدیوی بارگذاری شده عمومی، نه فقط Reels، را دوباره میکس کنند.

5 / 0.00 ( از مجموع 0 رای )

محصولات مرتبط در دکتر مجیک

نظر شما

نام(اجباری)
آدرس پست الکترونیکی(اجباری)
متن نظر شما(اجباری)
تصویر امنیتی(اجباری)
Processing...
Confirmed
Something's wrong!
We're on it
Error Occured

نصب اپلیکیشن دکتر مجیک

برای نصب، از منو سافاری گزینه Add to Home Screen را لمس نمایید.

555