دکتر مجیک

پین کردن پست در پروفایل اینستاگرام فعال شد

اینستاگرام تایید کرده در حال بررسی ویژگی جدیدی است که به کاربران اجازه می‌دهد پست‌های خاص را در بالای صفحه خود پین کنند.


پین کردن پست در اینستاگرام

ویژگی جدید در حال حاضر در مرحله آزمایش است و برای کاربران منتخب در این پلتفرم نمایش داده خواهد شد. کاربرانی که به این قابلیت دسترسی دارند، گزینه «Pin to your profile» را مشاهده می کنند که می توانند از منوی سه نقطه ای کنار پست ها انتخاب کنند.

سخنگوی متا در ایمیلی به TechCrunch گفت: «ما در حال آزمایش ویژگی جدیدی هستیم که به افراد امکان می‌دهد پست‌ها را در پروفایل خود نمایش دهند.

امکان پین کردن یک پست خاص به پروفایل شما می تواند یک ویژگی خوب برای کاربرانی باشد که می خواهند پست های مورد علاقه خود را که ممکن است در پایین پست ها دیده نشده است هایلایت کنند. این ویژگی همچنین می تواند برای توسعه دهندگانی که به طور منظم پست می کنند اما می خواهند پست خاصی را هایلایت کنند، مفید باشد.

در حال حاضر، کاربران گزینه پین کردن استوری در پروفایل را دارند اما، این ویژگی برای پست می باشد. اگر چه شما در حال حاضر پستی را هایلایت می کنید در استوری و سپس آن استوری را در پروفایل خود پین می کنید این ویژگی جدید این مراحل را آسان تر و سر راست تر می کند.

شایان ذکر است که این ویژگی مشابه ویژگی «Pin to your profile» توییتر است که به شما اجازه می دهد توییت را به بالای فید شخصی خود پین کنید.

5 / 2.00 ( از مجموع 1 رای )

نظر شما

نام(اجباری)
آدرس پست الکترونیکی(اجباری)
متن نظر شما(اجباری)
تصویر امنیتی(اجباری)
2 نظر
فرهادنوروزی
فرهادنوروزی

1401-02-24 08:46

خیلی عالی میشه ممنون ازشما بفکرماها هستید،،،پایدارباشید

دکتر مجیک
دکتر مجیک

1401-02-28 06:09

خواهش میکنم قربان. ما انجام وظیفه میکنیم در قبال محبت های شما عزیزان

مطالب مرتبط

Processing...
Confirmed
Something's wrong!
We're on it
Error Occured

نصب اپلیکیشن دکتر مجیک

برای نصب، از منو سافاری گزینه Add to Home Screen را لمس نمایید.

555