دکتر مجیک

گذاشتن لینک در استوری بدون نیاز به 10K فالوور

حتما برای شما پیش آمده که بخواهید در استوری برای ارجاع به صفحه وب سایت مورد نظرتان لینک قرار دهید اما به دلیل داشتن تعداد فالوور کم و زیر 10 کا یا 10K این کار امکان پذیر نشده است.


اینستاگرام تا حالا به کاربرانی اجازه قرار دادن لینک در استوری را داده است که یا اکانت آنها توسط اینستاگرام تایید شده و تیک آبی دریافت نمودند یا بیش از 10 هزار فالوو داشته باشند.

گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

اما در حال حاضر اینستاگرام در حال انجام آزمایش بر روی گروه کوچکی از کاربران است تا بتوانند از طریق یک استیکر، لینک مورد نظر را در استوری خود قرار دهند و دیگر مشکل سابق را نداشته ‌باشند.
در روش جدید برخلاف گذشته، لینک مورد نظر درون یک استیکر قرار می‌گیرد و تنها با لمس آن به لینک مورد نظر وارد می‌شوند در صورتی که قبلا باید لینک را به سمت بالا می‌کشیدند. از مزیت شرایط جدید امکان پاسخگویی مخاطب به استوری وجود دارد که در حالت قبل وجود نداشت یا خیلی سخت بود.

آقای ویشال شاه مدیر محصول اینستاگرام اعلام کرده است:"استیکر لینک استوری در حال حاضر بصورت یک آزمایش کوچک ارائه داده شده تا در واقع افراد با نحوه لینک‌گذاری آشنا شوند. آنها انواع لینکی که افراد ارسال می‌کنند را مشاهده کرده تا از ارائه اطلاعات غلط و اسپم شدن آن مراقبت کنند. وی افزود: استفاده از استیکر یک راه معمول و ساده برای افراد در استوری است که این سادگی بسیار منطقی و در سیستم کلی اینستاگرام گنجانده شده است و طبق حالت قبل می‌باشد. در حال حاضر استفاده از استیکر لینک تنها در استوری امکان‌پذیر است و فعلا هیچ برنامه‌ای برای استفاده از آن در فید یا بخش‌های دیگر وجود ندارد."

در هر صورت این فرآیند در حال تست است و تا موقعی که بتواند به صورت همه‌گیر در این اپلیکیشن مورد استفاده قرار گیرد کمی زمان میبرد.

5 / 5.00 ( از مجموع 1 رای )

محصولات مرتبط در دکتر مجیک

نظر شما

نام(اجباری)
آدرس پست الکترونیکی(اجباری)
متن نظر شما(اجباری)
تصویر امنیتی(اجباری)
Processing...
Confirmed
Something's wrong!
We're on it
Error Occured

نصب اپلیکیشن دکتر مجیک

برای نصب، از منو سافاری گزینه Add to Home Screen را لمس نمایید.

555