دکتر مجیک

حذف تب Recent از صفحه جست‌وجوی هشتگ‌های اینستاگرام

اینستاگرام در روز سه شنبه اعلام کرد قرار است گزینه تب Recent را به صورت آزمایشی از صفحات بعضی از کاربران حذف کند.


حذف تب ریسنت در جستجوی هشتگ 

با لمس هر هشتگ در اینستاگرام به صفحه‌ای منتقل می‌شوید که در آن لیست تمام پست‌های با هشتگ مشابه ضمیمه شده است جایی که می توانید جزییات محتوای پست شده را از طریق این 3 گزینه در هشتگ ببینید.
در این صفحه 3 گزینه می بینید: Top و Recent و Reels

با این تغییرات (حذف recent) بعضی از کاربران در صفحه هشتگ فقط گزینه تاپ که بر اساس تعامل و ارتباط است و همچنین ریلز را خواهند دید.
اینستاگرام اشاره کرد که این آزمایش فقط برای بعضی از کاربران در حال اجراست. این تغییرات ممکن است راهی برای ارتقا ریلز در آینده باشد که رقیب تیک تاک است. این در حالی است که تمرکز روی ظاهر پست است که بیشترین تعامل را در این پلتفرم دارد. ممکن است حذف این گزینه برای کاربران جالب نباشد زیرا آنها دوست دارند در هشتگ مورد نظر محتواهای جدیدتر را ببینند. در واقع recent جدیدترین عکس‌های حاوی موقعیت مکانی یا هشتگ مورد نظر را در صفحه موجود نمایش می‌دهند.
این شرکت گفت: «ما میخواهیم ببینیم که آیا به افراد کمک می‌کند تا با محتوای جالب‌تر و مرتبط‌تر در هشتگ‌ها تعامل برقرار کنند، در حالی که آنها در جریان آنچه که اتفاق می افتد، هستند.

حذف هشتگ های اخیر

اینستاگرام می‌گوید این آزمایش جدید بخشی از تلاش‌هایش برای «با ارزش‌تر کردن هشتگ‌ها تا حد امکان» برای کاربرانش است. زیرا هشتگ ها نقش مهمی در بیشتر دیده شدن پست های اینستاگرامی دارند. این آزمایش چند هفته پس از آغاز آزمایش ویژگی جدیدی توسط اینستاگرام انجام می‌شود که هدف آن آسان‌تر کردن کشف و پشتیبانی فعالیت های اجتماعی مستقیم به وسیله هشتگ برای کاربران است. اینستاگرام برای هر هشتگ یک صفحه اختصاصی جستجو را تعیین می‌کند. اکنون، وقتی هشتگ‌های خاص مرتبط با فعالیت های اجتماعی خاص را جستجو می‌کنید، این امکان را خواهید داشت که از طریق گزینه جدید از آنها حمایت کنید. وقتی به هشتگ رسیدید گزینه پشتیبانی را انتخاب می کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد فعالیت ها داشته باشید.
همچنین دکمه Spread the Word به شما اجازه می دهد تا هشتگ مورد نظر خود را از طریق دایرکت به اشتراک بگذارید.
این دو آزمایش نشان می دهد اینستاگرام به دنبال اصلاح و ارتقا هشتگ در این پلتفرم است. با توجه به تمرکزی که اینستاگرام بر روی هشتگ دارد ممکن است در ماههای آینده شاهد آزمایشات بیشتر باشیم.

5 / 5.00 ( از مجموع 1 رای )

نظر شما

نام(اجباری)
آدرس پست الکترونیکی(اجباری)
متن نظر شما(اجباری)
تصویر امنیتی(اجباری)
Processing...
Confirmed
Something's wrong!
We're on it
Error Occured

نصب اپلیکیشن دکتر مجیک

برای نصب، از منو سافاری گزینه Add to Home Screen را لمس نمایید.

555