دکتر مجیک

سیستم رتبه‌بندی اینستاگرام برای نمایش بهتر محتوا

اینستاگرام با هدف نمایش بهتر محتوای اورجینال نسبت به محتوای بازنشرشده، تغییراتی در الگوریتم رتبه‌بندی خود اعمال خواهد کرد.


رتبه بندی اینستاگرام

آدام موسری مدیر عامل اینستاگرام اعلام کرد: اینستاگرام قصد دارد تا رتبه بندی الگوریتم خود را تغییر دهد تا محتوای اصلی متمایز از بقیه محتواها در این پلتفرم باشد. پیرو این اعلامیه سخنگوی این شرکت طی ایمیلی به وب سایت تک کرانچ اعلام کرد:
اینستاگرام در حال ایجاد تغییراتی در الگوریتم رتبه بندی خود است تا توزیع محتوای اصلی را بر محتوای باز نشر داده شده در مکان هایی مانند: فیدهای Reels اولویت دهد.
موسری در ویدیویی که در روز چهارشنبه به اشتراک گذاشته شد گفت: این تغییر به طور ویژه بر ایده های اصلی تمرکز دارد. اگر چیزی را خودتان از اول خلق کنید، اعتبار بیشتری دریافت می کنید تا اینکه چیزی را از شخص دیگری بگیرید و دوباره به اشتراک بگذارید. در مقایسه با محتواهایی که چند بار به اشتراک گذاشته می شوند ، ما قصد داریم ارزش واعتبار بیشتری به محتوای اصلی بدهیم.
ویژگی جدید: راه های جدیدی برای تگ و رتبه بندی، تگ محصول، تگ پیشرفته، رتبه بندی بر حسب اصالت
به گفته موسری: سازندگان برای آینده اینستاگرام مهم هستند و ما می خواهیم مطمن شویم که آن ها موفق بودند و آیا به تمام چیزهایی که لایقش هستند رسیدند یا نه...

اینستاگرام شرح داده است که در حال حاضر تمایل ندارد ریلزهایی که قبلا دوباره پست شده اند را پیشنهاد کند همچنین دوست ندارد اکانت هایی را که محتوای بازنشر داده شده را جمع می کنند را نشان دهد. اینستاگرام تاکید می کند که همانطور که محتوای بیشتری را در برنامه توصیه می کند، بر این باور است که مهم است که اعتبار، توزیع، رشد و درآمدزایی به سازنده اصلی برسد.

موسری در پاسخ به توییت مشاور رسانه‌های اجتماعی، مت ناوارا خاطرنشان کرد، اینستاگرام در حال حاضر بر روی هایلایت کردن محتواهای اصلی کار می کند و این روند را ادامه خواهد داد.
موسری در توییتی دیگر گفته است: ما برای محتواهایی که جمع آوری می شود ارزش قایل نمی شویم زیرا این هم برای سازندگان اصلی محتوا و هم برای آینده اینستاگرام ضرر دارد.
از موسری سوال شد که اینستاگرام چطور می تواند سازنده اصلی محتوای عکس یا ویدیو را تشخیص دهد. او در توییتی توضیح داد که هنوز مطمن نیست. او توضیح داد که معیارهایی در نظر می گیرد تا بتواند پیش بینی کند که یک محتوا چقدر می تواند اصلی باشد. و به مواردی مثل افرادی که در ویدیو هستند و آیا این ویدیو از قبل دیده شده است توجه می کند.

در اینستاگرام اکانت های میم معروف هستند که ریلزهای دیگران را اشتراک می گذارند و میلیون ها ویو دریافت می کنند. تغییرات جدید به این معنی است که این نوع اکانت ها مثل قبل در دسترس بقیه کاربران قرار نخواهند گرفت زیرا به جای آن اینستاگرام می خواهد از سازندگان اصلی حمایت کند.

موسری در کنار این اطلاعیه در مورد اولویت بندی محتوای اصلی به 2 قابلیت دیگه اشاره کرد: تگ محصول و تگ پیشرفته
این پلتفرم اجتماعی اوایل هفته‌ جاری اعلام کرد که تگ محصول که قبلاً فقط برای سازندگان و برندها دردسترس بود، اکنون برای همه کاربران ایالات متحده با حساب‌های عمومی نیز دردسترس قرار دارد. اکنون همه کاربران ایالات متحده می‌توانند محصولات کسب‌وکارهایی را که برای خرید از اینستاگرام راه‌اندازی شده‌اند، تگ کنند.
اینستاگرام می گوید این توسعه باعث می شود افراد به راحتی بتوانند محصول مورد نیاز خود را پیدا کنند و همچنین کسب و کارهها می توانند مخاطبان خود را افزایش بدهند.

در مورد تگ های پیشرفته، اینستاگرام آن ها را در اوایل این ماه راه اندازی کرد. هدف آنها این است که دریافت اعتبار برای سازندگان را راحت تر کنند. اینستاگرام می‌گوید تگ‌های پیشرفته به کاربران اجازه می‌دهند تا مشارکت ویژه سازنده را در یک عکس یا پست ویدیویی به اشتراک بگذارند و مشاهده کنند..
دسته بندی پروفایل ها که توسط سازند ها انجام می شود نقش آنها را مشخص می کند و در تگ نمایش داده می شود. سازندگان می توانند با این تگ های جدید از خلاقیت های دیگر برای نمایش بیشتر کارهای خود بهره ببرند.

5 / 0.00 ( از مجموع 0 رای )

نظر شما

نام(اجباری)
آدرس پست الکترونیکی(اجباری)
متن نظر شما(اجباری)
تصویر امنیتی(اجباری)

مطالب مرتبط

Processing...
Confirmed
Something's wrong!
We're on it
Error Occured

نصب اپلیکیشن دکتر مجیک

برای نصب، از منو سافاری گزینه Add to Home Screen را لمس نمایید.

555