دکتر مجیک

افزایش مدت زمان ریلز اینستاگرام از 30 به 60 ثانیه

پس از افزایش مدت زمان ریلز در اینستاگرام از 15 به 30 ثانیه حالابا یک ساله شدن قابلیت ریلز اینستاگرام (Reels)، مدت زمان آن از 30 ثانیه به یک دقیقه افزایش یافت


ویدئو ریلز اینستاگرام حالا می‌تواند تا 60 ثانیه زمان داشته باشد، دو برابر زمان 30 ثانیه‌ای که قبلا داشته است. ابتدا اینستاگرام، ریلز را 15 ثانیه‌ای معرفی کرد اما بعد از یک ماه به سرعت زمان آن را دوبرابر و به 30 ثانیه افزایش داد. در حال حاضر ریلز تقریبا یکساله شده است و به نظر می‌رسد نوبت به یک بروز رسانی جدید است.

تا چندی پیش ویدئوهای تیک تاک 60 ثانیه‌ای بودند و با همین محدودیت زمانی توانست محبوبیت و طرفداران زیادی به سمت خود جلب کند. اینستاگرام نیز در جهت رقابت برای افزایش محبوبیت بیشتر، به فکر افزایش مدت زمان ویدئوهای کوتاه ریلز خود افتاد تا بتواند از این طریق آزادی عمل بیشتری به مخاطبان خود در این پلتفرم دهد.

تا قبل از این، تیک تاک با ارائه مدت زمان کوتاه یک دقیقه‌ای، بهترین پلتفرم برای تهیه و انتشار ویدئوهای آشپزی، داستان سرایی و از این دست محتوا بوده است. اخیرا تیک تاک محدودیت زمانی ویدئوهای خود را به 3 دقیقه افزایش داده است و به احتمال زیاد اینستاگرام برای رقابت با این پلتفرم، در آینده همین مسیر را دنبال کند.

مدت زمان ریلز اینستاگرام

اینستاگرام تاکنون جزییات بیشتری درباره این قابلیت منتشر نکرده است اما به گفته آدام موسری مدیرعامل این شبکه اجتماعی در ژانویه 2021 به این نکته اشاره کرده است که "باید بپذیریم که تیک تاک از ما جلوتر است".

شما فکر می‌کنید رقابت بین اینستاگرام و تیک تاک چه تاثیری بر قابلیت‌های این دو شبکه اجتماعی خواهد داشت؟

5 / 0.00 ( از مجموع 0 رای )

محصولات مرتبط در دکتر مجیک

نظر شما

نام(اجباری)
آدرس پست الکترونیکی(اجباری)
متن نظر شما(اجباری)
تصویر امنیتی(اجباری)
1 نظر
Daniyalbalochi
Daniyalbalochi

1400-05-15 19:43

عالییی دستتون درد نکنه

Processing...
Confirmed
Something's wrong!
We're on it
Error Occured

نصب اپلیکیشن دکتر مجیک

برای نصب، از منو سافاری گزینه Add to Home Screen را لمس نمایید.

555