دکتر مجیک

فعال سازی ریلز رایگان در افزونه اینسیست inssist

 پس از فعال سازی ریلز اینستاگرام به کمک افزونه inssist و چند بار استفاده از آن، دیگر انتشار ریلز رایگان نخواهد بود ولی ما ترفندی ساده برای شما داریم.


اینستاگرام قابلیت بسیار جالبی را برای ایجاد ویدئوهای چالشی و سرگرمی به نام ریلز ارائه داده که متاسفانه در ایران بر روی اکانت‌ها فعال نمی‌باشد. اما در مقاله قبل، ترفند فعال سازی ریلز در اینستاگرام بر روی گوشی‌های اندروید و مرورگر دسکتاپ با استفاده از افزونه inssist آموزش داده شد.

تجربه کاربران نشان داده استفاده از افزونه اینسیست برای مدتی رایگان است و پس از انتشار چند ویدئو ریلز اینستاگرام، دیگر نمی‌توانید بصورت رایگان از این قابلیت استفاده کنید. در این حالت باید چه کار کرد؟! در این مقاله به شما ترفند استفاده رایگان مجدد از این قابلیت آموزش داده خواهد شد. پس با ما تا انتها همراه باشید...

فعال سازی ریلز در اینستاگرام

آموزش فعال سازی ریلز رایگان در اینسیست

پس از نصب افزونه inssist و انتشار چند ویدئو ریلز در اینستاگرام، دیگر نمی‌توانید به صورت رایگان از این قابلیت استفاده کنید و برای ادامه استفاده از آن باید هزینه پرداخت کنید. برای اینکه این مشکل رفع شود باید مراحل زیر را با دقت و به ترتیب انجام دهید:

1- ابتدا تمام برنامه‌های خود را ببندید و اینترنت خود را قطع کنید.
2- وارد تنظیمات گوشی خود شوید.(اگر از مرورگر دسکتاپ استفاده می‌کنید افزونه inssist را حذف کنید و کش مرورگر را پاک کنید. اگر از مرورگر تلفن همراه استفاده می‌کنید، داخل تنظیمات گوشی رفته در قسمت برنامه‌ها (apps)، مرورگر مورد نظر خود را پیدا کنید و وارد آن شوید.) به قسمت ذخیره داده‌ها رفته و گزینه مدیریت ذخیره داده را انتخاب و بر روی پاک کردن همه داده (clear data) کلیک کنید.
3- پس از پاک شدن افزونه inssist و اطلاعات کش، دوباره این افزونه را نصب نمایید.
4- حال از طریق مرورگر وارد اکانت اینستاگرامتان شوید و مجددا به کمک این افزونه به صورت رایگان و با خیال راحت از قابلیت ریلز اینستاگرام استفاده کنید.

5 / 4.75 ( از مجموع 4 رای )

محصولات مرتبط در دکتر مجیک

نظر شما

نام(اجباری)
آدرس پست الکترونیکی(اجباری)
متن نظر شما(اجباری)
تصویر امنیتی(اجباری)
Processing...
Confirmed
Something's wrong!
We're on it
Error Occured

نصب اپلیکیشن دکتر مجیک

برای نصب، از منو سافاری گزینه Add to Home Screen را لمس نمایید.

555