آموزش ثبت سفارش در اپلیکیشن

دکتر مجیک نویسنده : به روزرسانی: 20 مرداد 1399 | 11:19 زمان مورد نیاز برای مطالعه: 5 دقیقه
(3 رای‌ها)

در اپلیکیشن دکتر مجیک از 3 روش میتوانید سفارش ثبت کنید

 


1- استفاده از منوی جامع ثبت سفارش

در این روش با چند لمس ساده، دنیایی از سرویس های متنوع شبکه های اجتماعی در دستان شما خواهد بود. طی یک مثال با آموزش ثبت سفارش از این بخش در خدمت شما خواهیم بود.

آموزش ثبت سفارش در برنامه دکتر مجیک

در این روش ابتدا بایستی شبکه اجتماعی مورد نظر خود را مانند شکل زیر انتخاب کنید. طی این مثال قصد داریم سفارش افزایش ریچ عکس پست اینستاگرام ثبت کنیم.

آموزش ثبت سفارش در برنامه دکتر مجیک


سپس گروه محصول مورد خود را انتخاب نمایید.

آموزش ثبت سفارش در برنامه دکتر مجیک

در گروهی که انتخاب کرده اید میتوانید از میان سرورهای متنوع با ویژگی ها و قیمت های مختلف، سرور مورد نظر خود را انتخاب کنید.

آموزش ثبت سفارش در برنامه دکتر مجیک


بعد از انتخاب سرور دکمه مشاهده توضیحات سرور برای شما نمایش داده می شود که پیشنهاد میکنیم پیش از سفارش حتما اطلاعات آن را مطالعه کنید.

آموزش ثبت سفارش در برنامه دکتر مجیک
مرحله بعدی انتخاب تعداد مورد نیاز از سرویس مورد نظر است.

آموزش ثبت سفارش در برنامه دکتر مجیک

 

در این مرحله با توجه به محصول انتخاب شده یک یا چند باکس برای دریافت اطلاعتی نظیر آیدی صفحه ظاهر می شود. با تکمیل اطلاعات و لمس دکمه ادامه، اطلاعات صفحه اینستاگرام مورد نظر برای تایید و یا انتخاب پست نمایش داده می شود. این ویژگی از بروز بسیاری از اشتباهات حین ثبت سفارش جلوگیری کرده و به شما کمک میکند خریدی مطئمن داشته باشید.

آموزش ثبت سفارش در برنامه دکتر مجیک

با انتخاب پست مورد نظر و فشردن دکمه تایید، چنانچه اعتبارداشته باشید، سفارش شما به راحتی و سرعت ثبت می شود. در غیر این صورت به درگاه امن شاپرک هدایت می شود و میتوانید مراحل پرداخت اینترنتی را انجام دهید. توجه داشته باشید که بعد از پرداخت حتما و حتما دکمه بازگشت به برنامه را بزنید.

 

 

2- پیشنهاد طلایی هفته

دومین روش ثبت سفارش در اپلیکیشن دکتر مجیک، استفاده از ویژگی پیشنهاد طلایی هفته است که هر هفته شما را با تخفیف های باورنکردنی شگفت زده میکند. پیشنهاد میکنیم در هر بار استفاده از این اپلیکیشن حتما پیشنهاد طلایی هفته را چک کنید. ثبت سفارش از طریق پیشنهاد طلایی هفته ساده تر، سریعتر و البته ارزانتر از روش قبلی است. در این روش اپلیکیشن آیدی صفحه مورد نظر شما را گرفته و با کمک صفحه نمایش اطلاعات اینستاگرام به شما امکان خرید سرویس را میدهد.

3- محصولات پرفروش

برای اینکه هر بار مراحل روش اول را طی نکیند، محصولات پرفروش اپلیکیشن در منوی نواری زیر صفحه قرار داده شده اند تا خرید سرویس برای شما سریعتر و آسانتر شود. در این روش هم با صفحه نمایش اینستاگرام به شما در خریدی مطئمن و سریع کمک میکند.

 

آموزش پیشنهاد طلایی هفته در برنامه دکتر مجیک

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها  

0 # اپل استور 1399-05-18 17:39
برای مایی که ایفون داریم چه راهی پیشنهاد میکنید؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # دکتر مجیک 1399-05-18 17:40
در حال حاضر می‌توانید از طریق همین سایت تمامی خدمات را دریافت نمایید و در آینده نزدیک برای سیستم عامل ios هم برنامه خواهیم داشت.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن