آموزش و راهنمای اپلیکیشن | دکتر مجیک

افزایش بازدید ویدیو رایگان اینستاگرام با برنامه دکتر مجیک

دکتر مجیک پنج شنبه, 02 خرداد 1398

به پاس دوسال همراهی شما عزیزان با دکتر مجیک تصمیم گرفتیم هدیه ای به صورت روزانه برای شما عزیزان در نظر بگیریم. این هدیه رایگان است و رایگان خواهد ماند و به صورت دوره ای تغییر خواهد کرد.

لطفا توجه داشته باشید که:

1- این هدیه در هر 24 ساعت تنها یکبار قابل دریافت است.
2- شرط دریافت این هدیه دنبال کردن صفحه ما در اینستاگرام است، شما در قدم اول پس در درج آیدی پیجی که قصد دارید برای آن بازدید ویدیو رایگاه پست اینستاگرام درج کنید وارد اینستاگرام می شوید پس از فالو کردن پیج دکتر مجیک مجدد به اپلیکیشن بازگردید در نهایت پیج شما بارگذاری می شود، سپس پست مورد نظر خود را انتخاب کنید.

افزایش بازدید ویدیو رایگان - بازدید بگیر رایگان

آموزش بخش آنالیز پیج اینستاگرام

دکتر مجیک پنج شنبه, 02 خرداد 1398

در بخش ابزار آنالیز دکتر مجیک می‌توانید صفحات عمومی را مورد آنالیز قرار دهید. با استفاده از این ابزار، میتوانید تعامل، لایک، کامنت و بازدید میانگین هر پست و کل پیج، پست های برتر از نظر لایک، کامنت و بازدید و همچنین نمودار رفتار میانگین تعامل، فالوور و فالووینگ را مشاهده نمایید. پیش از شروع تحلیل به نکات زیر توجه نمایید:

1- آنالیز فقط برای صفحات عمومی (public) امکان پذیر است.

2- برای هر پیج در هر روز تنها یکبار میتوانید آنالیز انجام دهید. دلیل این امر آن است که تغییرات صفحه ملموس تر باشند.

3- با اولین تحلیل، نمودار ها به صورت یک نقطه نمایش داده می شوند (مگر آنکه شخصی پیش از شما برای آن صفحه درخواست آنالیز داده باشد). در دفعات بعدی نمودار ها تغییرات را به صورت خط نمایش خواهند داد.

4- منظور از تعداد کل لایک، کامنت و بازدید، تمام لایک، کامنت و بازدید های تمام پست های پیج موردنظر تا این لحظه است.

5- میانگین لایک، کامنت و بازدید، متوسط لایک، کامنت و بازدید دریافتی هر پست را نشان میدهد.

6- تعامل یا Engagement برابر مجموع لایک، کامنت و بازدید ویدئو و نشان دهنده تعامل کاربران با محتوای پست است.

7- تعامل کل، مجموع کل لایک، کامنت و بازدید های صفحه و تعامل میانگین متوسط تعامل هر پست است.

8- چنانچه پست جدید شما از میانگین تعامل، لایک و کامنت و بازدید بیشتری دریافت کند نمودار میانگین تعامل صعودی و در غیر این صورت نزولی خواهد بود.

9- در اینستاگرام بازدید ویدئو تنها برای پست های شامل یک ویدئو تعریف شده است.

10- با لمس پست های برتر به آدرس آن پست در اینستاگرام هدایت می شوید.

آنالیز پیج اینستاگرام در اپلیکیشن دکتر مجیک

 

توضیحات بخش سفارشات من و صورت حساب من

دکتر مجیک پنج شنبه, 02 خرداد 1398

با استفاده از بخش های سفارشات من و صورتحساب، میتوانید وضعیت و تاریخچه سفارشات و پرداخت ها را مشاهده نمایید.

آموزش برنامه دکتر مجیک

در بخش سفارشات من، اطلاعات مربوط به هر سفارش شامل عنوان سرویس، شماره سفارش، لینکی که در مرحله سفارش وارد نموده اید، تعداد، مبلغ و وضعیت سفارش قابل مشاهده است. این سفارش ها براساس وضعیت سفارش در چهار گروه تکمیل شده، فعال، معلق و لغو شده دسته بندی می شوند. سفارشات تکمیل شده سفارشاتی هستند که مراحل ثبت، پردازش و اعمال آنها با موفقیت انجام شده است. سفارشات فعال به سفارشاتی که در مرحله پردازش قرار دارند گفته می شوند. سفارشات معلق سفارشاتی هستند که از پرداخت آنها منصرف شده اید و یا در مرحله پرداخت با خطای بانکی مواجه شده اند. با لمس سفارشات معلق امکان انتقال به فاکتور مربوطه و انجام عملیات پرداخت را خواهید داشت. سفارشات معلق در صورت عدم پرداخت بعد از گذشت مدت زمانی به وضعیت لغو شده تبدیل می شوند.

چنانچه قصد ارسال تیکت و پیگری سفارشی را دارید به شماره سفارش نیاز خواهید داشت که با لمس هر سفارش میتوانید آن را کپی کنید.

آموزش برنامه دکتر مجیک

 

در بخش صورتحساب، اطلاعات مربوط به هر پرداخت شامل شماره صورتحساب، مبلغ، زمان و وضعیت پرداخت قابل مشاهده است. صورت حساب ها براساس وضعیت پرداخت در سه گروه تکمیل شده، پرداخت نشده و لغو شده دسته بندی می شوند. صورت حساب های تکمیل شده صورت حساب هایی هستند که با موفقیت در دکتر مجیک ثبت شده اند. صورتحساب های پرداخت نشده صورت حساب هایی هستند که یا شما از پرداخت آنها منصرف شده اید یا در مرحله پرداخت با خطا در عملیات بانکی مواجه شده اند. چنانچه قصد انجام آن سفارش را دارید میتوانید با کلیک بر روی صورتحساب مربوطه نسبت به پرداخت آن اقدام نمایید. در صورتی که در حین عملیات بانکی با خطا مواجه شدید و پول از حساب شما کسر شده است، طبق قوانین بانکی آن پول ظرف 72 ساعت به حساب شما بازگشته و میتوانید مجددا اقدام به پرداخت نمایید. پیشنهاد دکتر مجیک برای جلوگیری از این مشکلات افزایش اعتبار است. سفارشات پرداخت نشده پس از گذشت مدت زمانی لغو می شوند.
چنانچه قصد ارسال تیکت به بخش مالی را دارید به شماره صورتحساب نیاز خواهید داشت که با لمس هر صورتحساب میتوانید آن را کپی کنید.

آموزش برنامه دکتر مجیک

 

نحوه ارتباط با پشتیبانی

دکتر مجیک پنج شنبه, 02 خرداد 1398

از طریق بخش پشتیبانی و با ارسال تیکت میتوانید با پشتیبان اپلیکیشن ارتباط بگیرید. پشتیبانان مجرب دکتر مجیک با سرعت و دقت پاسخگوی سوالات شما درباره سفارش ها، پرداخت ها و مسائل مالی، مشاوره پیش از خرید و سایر موارد خواهند بود.
پیش از ارسال تیکت توجه داشته باشید که:


1- برای اطلاع از زمان اعمال سفارش توضیحات محصول را بخوانید. اگر در بازه زمانی مشخص شده سفارش شما اعمال نشود می‌توانید تیکت دهید.

2- تا زمانی که تیکت شما پاسخ داده نشود نمی‌توانید تیکت مجدد ارسال کنید. پس درخواست خود را کامل و واضح بیان بفرمایید.

3- برای موضوعات مربوط به سفارش و مالی به ترتیب وارد کردن شماره سفارش و شماره صورت‌حساب الزامی است که می‌توانید از بخش سفارشات من و صورت‌حساب کپی نمایید.

4- برای مشاوره قبل از خرید و سایر موضوعات هر سوالی دارید به راحتی بنویسید و ارسال کنید.

5- به صورت پیش‌فرض، رای برای اولین نظرسنجی اعمال می‌شود. اگر استوری مورد نظر شما اولین نظرسنجی نمی‌باشد باید قبل از ثبت سفارش با ارسال تیکت هماهنگ کنید.

6- برای دریافت لایو الزامی می‌باشد زمان شروع آن را با ارسال تیکت هماهنگ کنید.

تماس با پشتیبانی در اپلیکیشن

 

نحوه افزایش اعتبار

دکتر مجیک پنج شنبه, 02 خرداد 1398

به منظور آنکه برای هر خرید به درگاه بانکی هدایت نشوید و سرویس مورد نظر خود را هرچه سریعتر و راحت تر سفارش می دهید میتوانید از گزینه افزایش اعتبار استفاده کنید و از 10 درصد اعتبار هدیه بهره مند شوید.
سوابق افزایش اعتبار نیز مانند سایر تراکنش ها در بخش صورتحساب ذخیره می شود و در صورت پرداخت ناموفق می توانید از آن قسمت پیگیری یا پرداخت مجدد کنید.

برای این منظور از منو اصلی اپلیکیشن دکتر مجیک روی گزینه افزایش اعتبار کلیک کنید، سپس وارد سربرگ افزایش اعتبار می شود و مبلغ دلخواه را وارد میکنید، سپس وارد درگاه امن شاپرک جهت پرداخت خواهید شد.

 

آموزش افزایش اعتبار در برنامه دکتر مجیک

 

آموزش ثبت سفارش در اپلیکیشن

دکتر مجیک پنج شنبه, 02 خرداد 1398

در اپلیکیشن دکتر مجیک از 3 روش میتوانید سفارش ثبت کنید

 


1- استفاده از منوی جامع ثبت سفارش

در این روش با چند لمس ساده، دنیایی از سرویس های متنوع شبکه های اجتماعی در دستان شما خواهد بود. طی یک مثال با آموزش ثبت سفارش از این بخش در خدمت شما خواهیم بود.

آموزش ثبت سفارش در برنامه دکتر مجیک

در این روش ابتدا بایستی شبکه اجتماعی مورد نظر خود را مانند شکل زیر انتخاب کنید. طی این مثال قصد داریم سفارش افزایش ریچ عکس پست اینستاگرام ثبت کنیم.

آموزش ثبت سفارش در برنامه دکتر مجیک


سپس گروه محصول مورد خود را انتخاب نمایید.

آموزش ثبت سفارش در برنامه دکتر مجیک

در گروهی که انتخاب کرده اید میتوانید از میان سرورهای متنوع با ویژگی ها و قیمت های مختلف، سرور مورد نظر خود را انتخاب کنید.

آموزش ثبت سفارش در برنامه دکتر مجیک


بعد از انتخاب سرور دکمه مشاهده توضیحات سرور برای شما نمایش داده می شود که پیشنهاد میکنیم پیش از سفارش حتما اطلاعات آن را مطالعه کنید.

آموزش ثبت سفارش در برنامه دکتر مجیک
مرحله بعدی انتخاب تعداد مورد نیاز از سرویس مورد نظر است.

آموزش ثبت سفارش در برنامه دکتر مجیک

 

در این مرحله با توجه به محصول انتخاب شده یک یا چند باکس برای دریافت اطلاعتی نظیر آیدی صفحه ظاهر می شود. با تکمیل اطلاعات و لمس دکمه ادامه، اطلاعات صفحه اینستاگرام مورد نظر برای تایید و یا انتخاب پست نمایش داده می شود. این ویژگی از بروز بسیاری از اشتباهات حین ثبت سفارش جلوگیری کرده و به شما کمک میکند خریدی مطئمن داشته باشید.

آموزش ثبت سفارش در برنامه دکتر مجیک

با انتخاب پست مورد نظر و فشردن دکمه تایید، چنانچه اعتبارداشته باشید، سفارش شما به راحتی و سرعت ثبت می شود. در غیر این صورت به درگاه امن شاپرک هدایت می شود و میتوانید مراحل پرداخت اینترنتی را انجام دهید. توجه داشته باشید که بعد از پرداخت حتما و حتما دکمه بازگشت به برنامه را بزنید.

 

 

2- پیشنهاد طلایی هفته

دومین روش ثبت سفارش در اپلیکیشن دکتر مجیک، استفاده از ویژگی پیشنهاد طلایی هفته است که هر هفته شما را با تخفیف های باورنکردنی شگفت زده میکند. پیشنهاد میکنیم در هر بار استفاده از این اپلیکیشن حتما پیشنهاد طلایی هفته را چک کنید. ثبت سفارش از طریق پیشنهاد طلایی هفته ساده تر، سریعتر و البته ارزانتر از روش قبلی است. در این روش اپلیکیشن آیدی صفحه مورد نظر شما را گرفته و با کمک صفحه نمایش اطلاعات اینستاگرام به شما امکان خرید سرویس را میدهد.

3- محصولات پرفروش

برای اینکه هر بار مراحل روش اول را طی نکیند، محصولات پرفروش اپلیکیشن در منوی نواری زیر صفحه قرار داده شده اند تا خرید سرویس برای شما سریعتر و آسانتر شود. در این روش هم با صفحه نمایش اینستاگرام به شما در خریدی مطئمن و سریع کمک میکند.

 

آموزش پیشنهاد طلایی هفته در برنامه دکتر مجیک

 

 

آموزش ثبت نام و ورود به برنامه دکتر مجیک

دکتر مجیک سه شنبه, 31 ارديبهشت 1398

برای استفاده از اپلیکیشن دکتر مجیک ابتدا از لینک زیر فایل برنامه را دانلود و نصب نمایید. فایل های دانلود شده از این نوع معمولا در پوشه دانلود حافظه تلفن شما ذخیره می شوند.

drmagic app dl

 

بعد از طی مراحل نصب آیکون زیر را در منوی برنامه های تلفن خود مشاهده خواهید کرد.

logo speedxx ghermez

 

برنامه را باز کنید، بعد از بارگذاری برنامه، با گزینه های ورود و ثبت نام مواجه می شوید. از قسمت ورود با وارد کردن شماره موبایل خود و رمز عبود وارد شوید. اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید، دکمه فراموشی رمز عبور را لمس کرده و با وارد کردن شماره تلفن خود، یک پیامک حاوی رمز عبور دریافت کنید. سپس با لمس گزینه ورود و وارد کردن شماره همراه و رمز خود وارد اپلیکیشن شوید.

aap demo drmagic login

اگر به تازگی با دکتر مجیک آشنا شده اید و در سایت حساب کاربری ندارید، به قسمت ثبت نام رفته و فرم ثبت نام را پر نمایید. توجه داشته باشید که رمز عبور به شماره ای که وارد میکنید پیامک می شود. بنابراین در وارد کردن شماره تلفن خود دقت نمایید. در ادامه با رمز عبوری که دریافت کرده اید میتوانید وارد اپلیکیشن شوید.

aap demo drmagic register

ثبت نام و یا ورود به برنامه تنها یک بار می باشد، چناچه با موفقیت وارد برنامه شدید، در دفعات بعدی نیازی به طی مراحل بالا نیست. 

همچنین اگر در ثبت نام و یا ورود به اپلیکیشن با مشکل مواجه شدید می توانید از پشتیبانی دکتر مجیک راهنمایی کسب کنید

contactus

دانلود برنامه دکتر مجیک

دکتر مجیک شنبه, 28 ارديبهشت 1398

2drmagic application اپلیکیشن دکتر مجیک

 

بی شک از کسی پنهان نیست که امروزه شبکه‌های اجتماعی از چه جایگاه ویژه‌ای نزد کاربران اینترنت در سراسر دنیا برخوردار هستند. از آنجا که گوشی‌های تلفن همراه گسترش فراوانی یافتند نیز این نرم افزارها مدام در حال افزودن قابلیت‌های ویژه و کاربردی هستند. به واسطه این دستاورد مهم در صنعت سوشال مدیا مارکتینگ بوده که دکتر مجیک در سال 1395 متولد شد.

دکتر مجیک با بیش از 10 سال تجربه در حوزه تجارت الکترونیک با هدف ارائه خدمات اینستاگرام و تلگرام در محیطی امن و راحت گام بر این عرصه برداشته تا با صداقت تمام سرویس‌هایی از جمله افزایش فالور اینستاگرام و ممبر کانال تلگرام و ... را با بهترین کیفیت برای شما فراهم آورد.

طبق آنالیزی که طی یکسال اخیر، سرچ کاربران راه یافته به سایت را ارزیابی نمودیم به نتایج جالب توجهی رسیدیم. به لطف کاربران واژه " دکتر مجیک " در گوگل ترند شده و این بدان معناست که دکتر مجیک به یک برند در زمینه خدمات شبکه‌های مجازی تبدیل شده است. اما اصل مطلب اینست که شما عزیزان با بیشمار سرچ عبارت " دانلود برنامه دکتر مجیک " به ما فهماندید که به دنبال یافتن اپلیکیشن خدمات ما هستید. از این رو به درخواستتان احترام گذاشته و سرانجام توانستیم اپلیکیشن دکتر مجیک را طراحی و با افتخار به شما تقدیم و معرفی نماییم.

 

آخرین بروزرسانی: 7/11/1398

 دانلود آپدیت ترین نسخه:

دانلود برنامه دکتر مجیک

 

دکتر مجیک توانسته با کمترین قیمت‌ها و البته با بهترین کیفیت تمامی سرویس‌های افزایش آمار اینستاگرام و تلگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی را ارائه نماید. شما می‌توانید با برنامه دکتر مجیک در هر ساعت از شبانه روز به آسانی اقدام به ثبت سفارش نموده و نگران اعمال آن نباشید. این اپلیکیشن با بهره‌گیری از api اینستاگرام، امکان بروز اشتباهات رایج در مرحله ثبت سفارش را به صفر رسانده است. با این ویژگی می‌توانید پیش از ثبت سفارش، صفحه یا پست مورد نظر خود را مشاهده کرده، از درستی محصول انتخاب شده اطمینان یابید و با خیال آسوده اقدام به پرداخت نمایید. در ادامه برخی از ویژگی‌های اپلیکیشن دکتر مجیک را باهم مرور خواهیم کرد:

دسترسی آسان:

در این نرم افزار تیم فنی دکتر مجیک با بهره‌گیری از بروزترین فناوری در زمینه ساخت اپلیکیشن جهت تسریع ثبت سفارشات و جلوگیری از هرگونه اشتباهات سهوی از سوی کاربران برای ثبت سفارش اقدام به طراحی و انتشار آن نموده است.

رایگان:

از جذاب‌ترین ویژگی‌های این اپلیکیشن می‌توان به سرویس بازدید بگیر رایگان برای افزایش ویو ویدیو اینستاگرام اشاره کرد که توسط آن می‌توانید موفق به دریافت بازدید رایگان برای پست‌های اینستاگرامی خود شوید. این سرویس دکتر مجیک رایگان است و برای همیشه رایگان باقی خواهد ماند.

مقایسه و آنالیز:

از دیگر خدمات رایگان دکتر مجیک در این برنامه، ابزار آنالیز اینستاگرام می باشد که شما می‌توانید آمار صفحه اینستاگرام خود و دیگران را تحلیل نموده و نمودار افزایش فالوور، افزایش لایک، کامنت و ویو اینستاگرام را به صورت روزانه دنبال کنید.

جایزه نقدی:

5% اعتبار هدیه باشگاه مشتریان دکتر مجیک به ازای هر تراکنش با هدف افزایش سطح رضایتمندی کاربران به شما تعلق خواهد گرفت. این اعتبار برای پرداخت صورتحساب‌های آتی کاربر قابل استفاده می‌باشد.

یار همیشگی:

آنچه که بسیار حائز اهمیت است ارتباط مستمر با پشتیبان می‌باشد. تیم پشتیبانی دکتر مجیک همواره در هر ساعت از شبانه روز سریع‌تر از همیشه و همه جا در خدمت شماست.

کسب آموزش:

کافیست نگاهی به بخش آموزش دکتر مجیک بیاندازید چراکه دیگر نیاز نیست هیچ سرویسی را خریداری نمایید! بله، باز هم رایگان می‌توانید پیشرفت کنید تنها به شرطی که کمی از وقت خود را به یادگیری اختصاص دهید. با دانستن نکاتی که در مقاله‌های ما آمده شما می‌توانید به صورت حرفه‌ای باعث رشد صفحه خود و همچنین کسب و کارتان شوید.

 

برای دانلود اپلیکیشن دکتر مجیک، تصویر زیر را لمس کنید.

آخرین بروزرسانی: 7/11/1398

 دانلود آپدیت ترین نسخه:

دانلود برنامه دکتر مجیک

 

 آموزش اپلیکیشن دکتر مجیک

android install

 

 تصاویری از محیط کاربری اپلیکیشن دکتر مجیک

drmagic app demo2

 .

drmagic app demo2