افزایش ممبر اجباری تلگرام با خرید ممبر تلگرام

افزایش ممبر اجباری تلگرام با خرید ممبر تلگرام

افزایش ممبر تلگرام به روش اد اجباری در کانال و گروه عمومی

نا موجود

افزایش ممبر واقعی تلگرام

خرید ممبر تلگرام

وقتی اینجا هستید حتما برای ارتقا پیج خود نیاز به ممبر دارید...
فاکتورها و عوامل بسیاری بر موفقیت شما در تلگرام تأثیرگذار خواهند داشت که یکی از آنها ممبر است. زیرا کاربران پیش از هر چیز به تعداد ممبرهای شما توجه خواهد کرد زیرا هر چه تعداد بیشتر باشد افراد تمایل بیشتری به ماندن در کانال و استفاده از کالا و خدمات شما دارند.
دقت بفرمایید اگر ممبرهای کانال خود را افزایش دهید، می‌توانید با راحتی بیش‌تری مخاطبین جدید را جذب کنید.

این روزها تلگرام فقط جنبه سرگرمی ندارد، بلکه به ابزاری برای کسب درآمد و بازاریابی آنلاین تبدیل شده است. افراد زیادی در تلگرام کانال یا گروه‌هایی تشکیل می‌دهند و با افزایش ممبرهای آن به درآمدزایی می‌رسند. پس تلگرام علاوه بر منبعی برای کسب درآمد به منبعی برای معرفی خدمات، سرویس‌ها و محصولات تبلیغ دهندگان هم تبدیل شده است.

افزایش ممبر گروه تلگرام هدف اصلی هر ادمینی محسوب می‌شود. هرچه ممبرهای تلگرام شما بیشتر شوند، شانس شما برای جذب آگهی یا تبلیغات و کسب درآمد از تلگرام هم بیشتر می‌شود. همچنین با افزایش ممبر هزینه انتشار آگهی هم در تلگرام افزایش پیدا می‌کند. پس افزایش ممبر تلگرام از هر نظر برایتان یک برد خواهد بود.

روش‌های تضمینی به منظور افزایش ممبر واقعی تلگرام

افزایش ممبر تلگرام با تولید محتوای مناسب
اولین مسئله‌ای که می‌تواند به شدت در افزایش ممبر کانال شما موثر باشد، این مسئله است که محتوای مناسب با نیازها و علایق کاربران تولید کنید. هرچه محتوای شما بروزتر، جذاب‌تر و کاربرپسندتر باشد، اعضای بیشتری در کانال یا گروهتان عضو می‌شوند. پس همیشه سعی کنید هدف اصلی کانال تلگرام خود را از نظر محتوا مشخص نمایید و بهترین زمینه یا زمینه‌های ممکن را انتخاب کنید. این مسئله می‌تواند به شدت در افزایش ممبر کانال تاثیرگذار باشد.
یکی دیگر از نکاتی که می‌تواند به افزایش ممبر کانال کمک کند و با نوع محتوای تولیدی شما هم ارتباط دارد این است که نباید موضوع محتوای تولیدی خود را تغییر دهید. سعی کنید از همان ابتدای کار بهترین موضوع ممکن را انتخاب کنید. در آینده و با گسترش فعالیت خود می‌توانید شاخه‌های جدیدی را به این موضوع اضافه کنید، اما هیچوقت موضوع اصلی کانال خود را تغییر ندهید.

افزایش ممبر کانال با ساخت کانال عمومی
از آنجایی که فقط کانال‌های عمومی تلگرام در جستجو قابل مشاهده هستند و سازنده آن‌ها می‌تواند نام مورد نظرش را در لینک دعوت آن ضمیمه کند، یکی از اصلی‌ترین شروط افزایش ممبر کانال تلگرام این است که آن کانال عمومی یا Public باشد.
اگر کانالی دارید که خصوصی است و تا حدی آن را به موفقیت رسانده‌اید، نگران نباشید. تلگرام این امکان را فراهم می‌کند تا بتوانید کانال خصوصی خود را به کانال عمومی تبدیل کنید.

افزایش ممبر کانال با عضو کردن 200 ممبر ابتدایی
زمانی که شما در حال ساخت یک کانال تلگرام هستید، می‌توانید در همان ابتدای کار حداکثر تا 200 ممبر یا عضو را از لیست مخاطبین گوشی خود در کانال اضافه کنید. این مسئله یک مزیت عالی برایتان محسوب می‌شود که باید تلاش کنید از آن نهایت استفاده را ببرید. پس در همان اولین قدم به فکر افزایش ممبر کانال باشید و تا می‌توانید عضو از مخاطبین خود به آن اضافه نمایید.

افزایش ممبر تلگرام با انتخاب نام و لینک مناسب
نام کانال شما و عبارتی که در انتهای لینک دعوت آن نوشته می‌شود هم می‌تواند نقش بسیار مهمی در افزایش ممبر داشته باشد. مطمئنا اگر نام و لینکی را انتخاب کنید که راحت‌تر در ذهن کاربران باقی بماند، شانس شما برای افزایش ممبر هم افزایش پیدا می‌کند.

افزایش ممبر تلگرام با درج آدرس کانال زیر هر پست
سعی کنید در زیر هر پستی که در کانال خود منتشر می‌کنید، لینک عضویت یا ورود به آن را هم ضمیمه نمایید. این مسئله به شدت در افزایش ممبر تلگرام موثر است. با انجام این کار زمانی که پست‌های شما توسط سایر کاربران فوروارد شده و به دست کاربران دیگر برسد، آن‌ها هم از طریق این لینک می‌توانند به کانالتان اضافه شوند.

افزایش ممبر کانال با بهبود ظاهر پست‌‌ها
این مسئله یک کار زمان‌بر است، اما مطمئن باشید که بازده بسیار عالی برایتان به ارمغان خواهد آورد. سعی کنید تا حد ممکن پست‌های کانال خود را با ظاهری زیبا منتشر سازید. برای مثال از دکمه‌های شیشه‌ای استفاده کنید.

افزایش ممبر تلگرام با تبادل لینک
تبادل لینک هم از دیگر روش‌های بسیار موثری است که می‌توانید برای افزایش ممبر از آن استفاده کنید. برای مثال تصور کنید که دوستتان هم مانند شما یک کانال یا گروه دارد. در این شرایط انتشار لینک دعوت گروه یا کانال شما در گروه یا کانال او مطمئنا می‌تواند یکی از بهترین روش‌های افزایش ممبر تلگرام باشد.

افزایش ممبر تلگرام با تبلیغ و آگهی
شما می‌توانید با استفاده از تبلیغات مختلف هم تعداد عضوهای کانال یا گروه تلگرام خود را افزایش دهید. این کار اگرچه کمی هزینه بردار خواهد بود، اما از روش‌های بسیار موثر موجود برای افزایش ممبر تلگرام محسوب می‌شود. برای انجام این کار فقط محدود به تبلیغ در سایر کانال‌ها و گروه‌های تلگرام نخواهید بود، بلکه می‌توانید از سایت‌های اینترنتی مختلف هم برای انجام این عمل استفاده کنید.

افزایش ممبر تلگرام با تعامل ادمین و اعضاء
همیشه سعی کنید که کانال یا گروه تلگرام خود را به گونه‌ای بسازید که اعضای آن بتوانند هر زمان که تمایل داشتند با شما ارتباط برقرار کنند و نظرات و پیشنهادات خود را ارائه نمایند. این کار هم از جمله مسائلی است که در حفظ و نگهداری اعضا بسیار موثر خواهد بود و به طور غیرمستقیم منجر به افزایش ممبر تلگرام می‌شود.

افزایش ممبر تلگرام با ایجاد مسابقه و اهدای جوایز
این روش یکی از موثرترین روش‌ها یا ترفندهای افزایش ممبر کانال و گروه‌های تلگرام است. سعی کنید هر چند وقت یک بار مسابقه‌ای را در گروه یا کانال خود برگزار کنید و به برنده مسابقه جایزه‌ای را اهدا کنید. لزومی ندارد که این جایزه حتما یک جایزه میلیونی باشد! بلکه اهدای یک جایزه چند هزار تومانی مثل فلش مموری و غیره هم می‌تواند منجر به جلب رضایت کاربران و افزایش اعضای کانال یا گروهتان شود.

افزایش ممبر با خرید ممبر تلگرام
یکی دیگر از روش‌هایی که این روزها استفاده از آن به منظور افزایش ممبر تلگرام به شدت رواج یافته، مربوط به خرید ممبر یا عضو می‌باشد.

 
 
آیا افزایش ممبر باعث جلب توجه کاربران تلگرام و رونق کسب و کار پیج من میشه؟

قطعا پاسخ این پرسش مثبت است. زمانی که شما از کانال خام و صفر ممبر، کار خود را شروع کنید، کمتر کاربری حاضر به عضو شدن در کانال شما می‌شود و به سختی آمار کانال‌تان افزایش پیدا می‌کند. اما وقتی کانال شما چند هزار ممبر داشته باشد، کاربر با دیدن کانال شما قطعا تمایل بسیار بیشتری به عضو شدن نشان می‌دهد، در نتیجه کسب و کار شما رونق بسیار بیشتری پبدا خواهد کرد.

 
اعمال ممبر تلگرام خریداری شده چه مدت زمان می‌بره؟

سفارش ممبر تلگرام پس از خرید به صورت آنی در سرور ثبت می‌شود و بسته به نوع ممبر انتخابی و تعداد آن، در طی مدت زمان اعلام شده در توضیحات سرویس اعمال می‌شود.

 
برای خرید ممبر تلگرام به چه اطلاعاتی نیاز دارین؟

بسته به نوع ممبر انتخابی، آیدی یا لینک کانال (گروه) مورد نیاز است که در حین ثبت سفارش از شما خواسته می‌شود.

 
کانالم حتما باید پابلیک باشه؟

بله. در صورتی که قصد خرید ممبر کانال (گروه) عمومی دارید باید کانال یا گروه خود را از حالت خصوصی یا (private) به حالت عمومی (public) درآورید و تا پایان انجام سفارش وضعیت آن را تغییر ندهید. اما در مورد گروه خصوصی، در صورتی که تمایل به عمومی کردن آن ندارید، می‌توانید از سرویس ممبر گروه خصوصی استفاده کنید.

 
آیا باید به تلگرام من وصل بشید؟

خیر. به هیچ عنوان تحت هیچ شرایطی دسترسی به تلگرام‌تان یا رمز عبور خود را در اختیار شخص یا سایت و شرکتی قرار ندهید.

 
سرویس ممبر چقدر ریزش داره؟

میزان ریزش هر سرویس در توضیحات آن سرویس نوشته شده است.

 
این ممبرها ایرانی هستن؟

سرویس‌های ایرانی در عنوان آن با عبارت ایرانی مشخص شده اند. اگر در عنوان سرویس عبارت ایرانی وجود نداشته باشد یعنی ایرانی نیست و توسط اکانت‌های بین المللی انجام می‌شود.

 
این ممبرها واقعی هستن؟

برای تمامی این سرویس‌ها، اکانت‌ها ممکن است واقعی و حتی فعال هم باشند ولی صاحبین این اکانت‌ها، شخصا و با میل باطنی خود در کانال یا گروه شما عضو نشده اند. تمامی این فرایندها توسط سرورهایی انجام می‌شود که این اکانت‌ها درون آن عضو هستند. از نگاه دکتر مجیک، هر عملی که به اختیار کاربر نباشد و به قصد رسیدن به اهداف دیگر از روی اجبار صورت بگیرد، واقعی نیست.

 

مشخصات فنی

 • به روش اد اجباری
 • همراه با ریزش 40 درصدی
 • شروع بین 0 تا 3 ساعت
 • اعمال بین 0 تا 6 ساعت
 • حداکثر 5 کا برای هر آیدی
 

شرایط عمومی

 • عدم ثبت سفارش همزمان از سرویس‌های ممبر برای همان آیدی تا تکمیل سفارش حتی از سایر فروشندگان
 • عدم ارسال پیام به پشتیبانی تا پایان زمان اعلام شده در مشخصات فنی
 • پابلیک و عمومی بودن پیج‌ها
 • عدم تغییر آیدی
 

ویژگی‌های سرویس

 • بدون نیاز به ورود به اکانت شما
 • همراه با 5 درصد اعتبار هدیه
 • حفظ حریم خصوصی شما
 • تضمین بازگشت وجه
 • پشتیبانی تمام وقت
 • تضمین کیفیت
 
5 / 5.00 ( از مجموع 3 رای )

نظر شما

نام(اجباری)
آدرس پست الکترونیکی(اجباری)
متن نظر شما(اجباری)
تصویر امنیتی(اجباری)
5 نظر
مرجان
مرجان

1401-01-07 21:11

سلام من یک سوال داشتم
اداجباری روی آیدی های اصلی انجام میشه درسته؟
من سفارش ثبت کردم 90% آیدی های فیک وارد کانالم شد
چرا؟؟؟!!!!

سما اکبری
سما اکبری

1400-07-13 16:27

من زدم هنوز نیومده منتظر بمونم ؟؟

دکتر مجیک
دکتر مجیک

1400-07-19 09:31

بله بغیر از افزایش بازدیدها که معمولا آنی هستند مابقی خذمات نیاز به زمان پیش بینی شده ای دارند که در مشخصات فنی سرویس نوشته شده است

مبین
مبین

1399-01-20 18:43

مرسی واقعا بدردم خورد

دکتر مجیک
دکتر مجیک

1399-10-20 20:16

خواهش می‌کنیم و خوشحالیم تونستیم در خدمت شما باشیم

Processing...
Confirmed
Something's wrong!
We're on it
Error Occured

نصب اپلیکیشن دکتر مجیک

برای نصب، از منو سافاری گزینه Add to Home Screen را لمس نمایید.

555